Śmierć Luke'a Perryego. Zawieszono produkcję serialu "Riverdale"
Sergiusz Kurczuk
05.03.2019 08:28
Śmierć Luke'a Perryego. Zawieszono produkcję serialu "Riverdale" Fot. kadr z serialu Riverdale

Na początku marca 2019 roku zmarł Luke Perry znany z seriali "Beverly Hills, 90210" i "Riverdale".  Twórcy wstrzymali "Riverdale" prace nad kolejnymi odcinkami hitu stacji CW.

Pod koniec lutego 2019 roku świat obiegła informacja o kiepskim stanie zdrowia Luke''a Perry'ego. Aktor znany z popularnych seriali miał udar. 4 marca 2019 roku ogłoszono, że 52-latek nie żyje. W żałobie pogrążyli się nie tylko fani "Riverdale", ale również widzowie innej kultowej produkcji telewizyjnej dla młodzieży"Beverly Hills, 90210". Z powodu śmierci Perry'ego, twórcy "Riverdale" zdecydowali się na zawieszenie produkcji kolejnych odcinków. 

Śmierć Luke'a Perry'ego - "Riverdale" zawieszone

Perry wcielał się we Freda Andrewsa - ojca głównego bohatera imieniem Archie. Jak donosi The Hollywood Reporter, twórcy serialu postanowili wstrzymać prace nad kontynuacją "Riverdale".

Przeczytaj także

Stacja The CW wydała oficjalne oświadczenie w sprawie śmierci Perry'ego za pośrednictwem Twittera, podpisane przez producentów wykonawczych serialu - Roberto Aguirre-Sacasy, Grega Berlantiego, Sarah Schechter i Jona Goldwatera.

Jesteśmy głęboko zasmuceni na dzisiejszą wieść o śmierci Luke'a Perry'ego. Ukochany członek "Riverdale", Warner Bros. i rodziny CW był wszystkim, co możecie sobie wyobrazić na jego temat: niesamowicie troskliwym, spełnionym profesjonalistą z ogromnym sercem i prawdziwym przyjacielem nas wszystkich. Był też wzorem ojca i mentorem dla młodych członków obsady. Luk był niesamowicie hojny i zalał plan zdjęciowy miłością i dobrem. W tej najtrudniejszej z chwil nasze myśli są z rodziną Luke'a.

Do śmierci aktora odnieśli się również scenarzyści "Riverdale". 

Luke'u Perry...byłeś istota pełną radości i energii. Będzie nam ciebie szczególnie brakować, ale twoje dziedzictwo nigdy nie zostanie zapomniane. Spoczywaj w miłości i pokoju, przyjacielu. 

Jak widać, śmierć aktora poruszyła twórców "Riverdale". Nic dziwnego, że zdecydowano się wstrzymać prace na planie kolejnego sezonu. Na razie nie wiadomo, ile potrwa żałoba po Perrym. 

"Riverdale" - kiedy kolejny odcinek serialu?

Śmierć Perry'ego nie wpłynie jednak na emisję kolejnych odcinków 3. sezonu produkcji. Kolejne przygody młodzieży z tytułowego miasteczka pojawią się na The CW w środę 6 marca 2019 roku. W ciągu doby nowy odcinek trafi jak zwykle na platformę Netflix. 

>>Zobacz też: TOP 15: Seriale podobne do "Riverdale"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.