Smoki w „Grze o tron” będą rozmiarów Boeinga 747

Robert Skowronski
17.03.2017 08:31
Smoki w „Grze o tron” będą rozmiarów Boeinga 747 Fot. kadr z serialu

Jeszcze większe, jeszcze potężniejsze i jeszcze bardziej nieposłuszne. Takie będą „zwierzątka” Daenerys w nadchodzącym sezonie „Gry o tron”.

Może i nadciąga zima, ale smoki pani Targaryen podgrzeją atmosferę. W końcu jak pokazał plakat 7. sezonu „Gry o tron”, który zadebiutuje 16 lipca 2017 roku, czeka nas starcie lodu i ognia. HBO zapowiedziało, że nowa seria będzie krótsza i zamknie się w siedmiu odcinkach. Scenariusz pierwszego epizodu z 7. serii zostanie napisany przez Davida Hilla, Bryan Cogman zajmie się drugim epizodem, zaś kolejne cztery napiszą Weiss i Benioff.

Nowy sezon może i będzie krótszy, ale będzie mieć sporo do zaoferowania. Matt Shakman, reżyser, opowiedział o zionących ogniem monstrach, których panią jest Daenerys:

 W tym roku smoki są rozmiaru Boeinga 747. Drogon jest największy z całej zgrai - jego płomienie mają 30 stóp średnicy.

Shakman jest jednym z czterech reżyserów, którzy będą kręcić nowe odcinki „Gry o tron”. Do tej pory nie był związany z serią. Innymi twórcami są Alan Taylor, Jeremy Podeswa oraz Mark Mylod.

O tym co nas czeka w nowych odcinkach opowiedział także Kit Harington, odtwórca roli Jona Snowa:

To również oznacza, że możemy się szykować na naprawdę mroczne odcinki, tak uważa odtwórca roli Jona Snowa: Myślę, że będzie bardzo posępnie, zanim nastąpi szczęśliwe zakończenie, jeżeli jest w ogóle możliwe. Jeśli istnieje jakiś sposób zwycięstwa czy heroiczny moment dla Jona i wszystkich innych. Myślę, że będzie bardzo mrocznie, zanim nastaną lepsze dni. Wydaje mi się, że w tym sezonie możemy zobaczyć Białych Wędrowców i ich Armię Umarłych pokazujących swoją siłę. To będzie ekscytująca rzecz do obejrzenia. Myślę, że to całe zamieszanie wokół stwierdzenia, że „zima w końcu nadeszła” oznacza naprawdę złe czasy dla wszystkich.

Ujawniono, że w 7. sezonie z gościnną rolą pojawi się Ed Sheeran. Do obsady trafił również Jim Broadbent, który zagra maestera Cytadeli, gdzie wybrał się Sam. 

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.