18.06.2020 11:07

"Snowpiercer" - Netflix potwierdził zamówienie 2. sezonu. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Posapokaliptyczna podróż pociągiem trwać będzie dalej. Netflix potwierdził właśnie oficjalnie, że "Snowpiercer" powróci z 2. sezonem.

Foto: materiały prasowe TNT/ Netflix
Foto: materiały prasowe TNT/ Netflix

"Snowpiercer" to najnowsza adaptacja powieści graficznej, traktująca o pasażerach tytułowego pociągu, którzy są jedynymi ocalałymi z globalnej katastrofy. Choć emisja 1. sezonu nie dobiegła jeszcze końca, wiemy oficjalnie, że doczekamy się kolejnych odcinków. 

"Snowpiercer" - Netflix potwierdził zamówienie 2. sezonu

Pogłoski o tym, jakoby "Snowpiercer" jeszcze przed premierą otrzymał zielone światło na realizację 2. sezonu, krążyły po sieci od dłuższego czasu. Podsycała je również obsada. Teraz mamy stuprocentową pewność, bowiem potwierdzenie wyszło od samego Netfliksa, który dystrybuuje u siebie serial. 

Co więcej, aktorka Annalise Basso wyznała w jednym z wywiadów, że premiery 2. sezonu "Snowpiercera" możemy spodziewać się już wkrótce. Zdjęcia do niego zakończono bowiem jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa

W rolach głównych w serialu wystąpili Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sheila Vand, Annalise Basso, Miranda Edwards, Lena Hall, Sam Otto oraz Jaylin Fletcher. Całość powstała w oparciu o powieść graficzną Benjamina Legranda i Jacques'a Loba. W 2013 ukazała się filmowa adaptacja w reżyserii Joon-ho Bonga, z Chrisem Evansem i Tildą Swinton w rolach głównych. 

Seriale postapo
Seriale postapo
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze seriale postapokaliptyczne
Tagi: News Seriale Netflix