30.04.2018 10:11

Sony oferuje darmowego Netfliksa dla użytkowników Playstation Plus

Japoński koncern oferuje 3 miesiące dostępu do Netfliksa za darmo. Oferta ważna tylko dla aktywnych użytkowników ich usługi Playstation Plus. 

Logo Netflix
foto: materiały prasowe

Specjalna oferta jest dostępna również dla polskich użytkowników Playstation Plus. Jaki jest haczyk? Niestety, darmowy Netflix nie jest dostępny dla nowych właścicieli konsol od Sony. Promocja jest przeznaczona tylko dla obecnych klientów, chociaż również nie dla wszystkich - użytkownicy muszą otrzymać od japońskiego giganta maila, w którym otrzymają możliwość przedłużenia swojego dostępu do PS Plus.

Wtedy oprócz 12 miesięcy Playstation Plus, użytkownicy dostaną również voucher na 3 darmowe miesiące użytkowania Netfliksa. Kod jest ważny do 30 września 2018 roku, zatem użytkownicy mają sporo czasu na zrealizowanie promocji. Sony zaczęło wysyłać maile do swoich klientów już 23 kwietnia, ale jeżeli jeszcze nie otrzymaliście od nich wiadomości to nie musicie jeszcze panikować - akcja z darmowym Netfliksem potrwa do 4 maja.

PS Plus - darmowe gry w maju 2018 roku

Oferta jest ważna w wielu europejskich krajach, w tym (na szczęście) również i w Polsce. Cena 12 miesięcznego dostępu do Playstation Plus wynosi 239 złotych. Oprócz dostępu do trybu multiplayer w grach na Playstation 4, PS Plus zawiera również możliwość pobierania darmowych gier. Oferowane produkcje zmieniają się co miesiąc i dostępne są dopóki gracze mają aktywną subskrypcję. W maju 2018 roku graczom zaoferowano „Beyond: Two Souls” oraz „Raymana Legends”.

Darmowy Netflix - jak zdobyć?

Reasumując: promocja z 3 darmowymi miesiącami Netfliksa trwa od 23 kwietnia do 4 maja 2018 roku. Oferta jest dostępna tylko dla użytkowników Playstation Plus, którzy zaznaczyli, że chcą otrzymywać na maila informacje od Sony dot. promocji na różne produkty oferowane przez PS Plus. Voucher na Netfliksa otrzymany przy przedłużeniu subskrypcji do PS Plus jest ważny do 30 września 2018 roku. Jeżeli interesuje was ta oferta, to przypominamy, że pisaliśmy jakie produkcje pojawią się w katalogu Netfliksa w maju 2018 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix