Sophie Turner: Nie wszyscy dożyją 8. sezonu „Gry o tron”

Jakub Gańko
22.09.2016 12:07
Sophie Turner: Nie wszyscy dożyją 8. sezonu „Gry o tron” Fot. materiały prasowe + Bóg Pejnta

Aktorka, która w przeboju HBO wciela się w rolę Sansy Stark, potwierdziła, że 7. sezon przyniesie kres dla niektórych postaci. Czego możemy oczekiwać po nadchodzących odcinkach?

Może i Kit Harrington był rozczarowany 6. sezonem „Gry o tron”, jednak większość fanów przyjęła go całkiem ciepło i już nie może doczekać się kontynuacji historii Siedmiu Królestw. O 7. serii wiemy coraz więcej: będzie ona nieco krótsza niż zazwyczaj, premiera odbędzie się dopiero latem, być może powróci w niej Khal Drogo.

Z pewnością będzie też stanowiła wprowadzenie na ostatnią prostą całej sagi, która już oficjalnie ma zostać zwieńczona 8. sezonem. W takim przypadku trudno się dziwić, że nadchodzące odcinki mają być mroczniejsze. Do przewidzenia był również fakt, który tajemniczo ujawniła Sophie Turner. Z jej wypowiedzi wynika, że trup będzie się ścielił gęsto...

Aktorka zapowiedziała, że nie wszyscy dożyją 8. sezonu.

Jest nam dość smutno. Naprawdę czuć teraz, że już kończymy i zbliżamy się nieuchronnie do końca, przez co wszyscy jesteśmy poruszeni. Spędzamy więcej czasu razem w Belfaście, by tylko być ze sobą nieco dłużej. Mamy jeszcze przed sobą jeden sezon... No cóż, nie wszyscy.

Cóż, fani „Gry o tron” powinni zdążyć się już przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy przez sześć poprzednich sezonów. Bohaterowie, którzy dotrwali do zbliżających się epizodów, i tak nie mają na co narzekać. Turner wypowiedziała się również na temat tego, jak będzie wyglądała przyszłość Sansy, która pod koniec 6. sezonu w końcu wyrwała rodzinne Winterfell z rąk Ramsaya Boltona.

W następnych odcinkach sytuacja ma się skomplikować, a jej wierność Jonowi Snowowi zostanie poddana w wątpliwość...

W nadchodzącym sezonie będziecie mieli problemy ze zrozumieniem, co się z nią dzieje. Będziecie starali się odgadnąć, komu pozostaje wierna i czy ostatecznie dojdzie do siebie i okaże się prawdziwą Starkówną czy nie.

Tymczasem na 68. gali wręczenia telewizyjnych nagród Emmy „Gra o tron” zdobyła 12 statuetek spośród 23 kategorii, w których była nominowana. Serial tym samym może pochwalić się już łącznie 38 nagrodami Emmy, bijąc tym samym dotychczasowego rekordzistę, „Frasier”. Dwa kolejne sezony prawdopodobnie pomogą jeszcze ten wynik ugruntować.

Czyje śmierci obstawiacie w siódmym sezonie „Gry o tron”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.