01.10.2018 12:06

Sophie Turner twierdzi, że finał „Gry o Tron” podzieli fanów

Aktorka znana z występów jako Sansa Stark i Jean Gray stwierdziła w wywiadzie, że nie jest do końca pewna jak fani zareagują na koniec popularnego serialu.

Gra o Tron Sansa Stark
foto: kadr z wideo

Według Sophie Turner, finał „Gry o Tron” zachwyci fanów albo spowoduje, że Ci będą kompletnie nieusatysfakcjonowani. Taką opinię przedstawiła przynajmniej w rozmowie z portalem IGN, który miał z nią przyjemność rozmawiać przy okazji premiery zwiastuna filmu „Dark Phoenix”, w którym aktorka wciela się w tytułową postać.

Turner potwierdziła również, że gdy skończyła czytać scenariusz ostatniego odcinka „Gry o Tron”, to poczuła jakby miała złamane serce.

"

Kto wie co pomyślą fani? Moim zdaniem niektórzy będą zadowoleni, a niektórzy się absolutnie zawiodą. To będzie bardzo interesujące przeżycie. Dla mnie skończyło się złamaniem serca - przeczytałam scenariusz finału i na ostatniej stronie było napisane po prostu „Koniec Gry o Tron”. Dawno nie poczułam tylu emocji na raz. "

Nadchodzi koniec Gry o Tron

Aktorka zdradziła również, że ona osobiście znajduje się w części osób rozczarowanych zakończeniem „Gry o Tron” - chodzi jednak o zamknięcie pewnego rozdziału w jej życiu, a nie o sam scenariusz. Z drugiej strony czuje ulgę, ponieważ nareszcie będzie miała dużo czasu na to, by poświęcić się nowym projektom:

"

Rok w rok miałam tak, że 6, 7 czy nawet 8 miesięcy rocznie było poświęconych „Grze o Tron” albo X-Men. Teraz mam mnóstwo wolnego czasu, który mogę poświęcić na różne ciekawe projekty, co jest bardzo ekscytujące. Widzę sporo scenariuszy, dużo propozycji i znowu czuję w sobie pasję. Ale trudno jest powiedzieć „do widzenia”, zwłaszcza, że „Gra o Tron” była częścią mojego życia przez prawie 10 lat. "

David Benioff i D.B. Weiss (twórcy serialu) oraz David Nutter i Miguel Sapochnik będą reżyserami epizodów ostatniego sezonu, co także zapowiadaliśmy w jednym z naszych artykułów. Scenariusz, który skłonił ekipę i obsadę do wzruszeń i owacji na stojąco, również napisali David Benioff i D.B. Weiss, a towarzyszyli im Bryanem Cogman i Dave Hill. Za produkcję, poza twórcami serialu, odpowiedzialni są Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield oraz Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis oraz George R.R. Martin – autor „Pieśni Lodu i Ognia”.

Kiedy premiera Gry o Tron 8?

Do tej pory nie podano jeszcze dokładnej premiery ostatniego sezonu „Gry o tron”. Z ostatnich informacji wynika, że serial powróci na antenę HBO dopiero latem 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Gra o tron Sophie Turner