Sophie Turner twierdzi, że finał „Gry o Tron” podzieli fanów

Kamil Kacperski
01.10.2018 12:06
Sophie Turner twierdzi, że finał „Gry o Tron” podzieli fanów Fot. kadr z wideo

Aktorka znana z występów jako Sansa Stark i Jean Gray stwierdziła w wywiadzie, że nie jest do końca pewna jak fani zareagują na koniec popularnego serialu.

Według Sophie Turner, finał „Gry o Tron” zachwyci fanów albo spowoduje, że Ci będą kompletnie nieusatysfakcjonowani. Taką opinię przedstawiła przynajmniej w rozmowie z portalem IGN, który miał z nią przyjemność rozmawiać przy okazji premiery zwiastuna filmu „Dark Phoenix”, w którym aktorka wciela się w tytułową postać.

Turner potwierdziła również, że gdy skończyła czytać scenariusz ostatniego odcinka „Gry o Tron”, to poczuła jakby miała złamane serce.

Kto wie co pomyślą fani? Moim zdaniem niektórzy będą zadowoleni, a niektórzy się absolutnie zawiodą. To będzie bardzo interesujące przeżycie. Dla mnie skończyło się złamaniem serca - przeczytałam scenariusz finału i na ostatniej stronie było napisane po prostu „Koniec Gry o Tron”. Dawno nie poczułam tylu emocji na raz.

Nadchodzi koniec Gry o Tron

Aktorka zdradziła również, że ona osobiście znajduje się w części osób rozczarowanych zakończeniem „Gry o Tron” - chodzi jednak o zamknięcie pewnego rozdziału w jej życiu, a nie o sam scenariusz. Z drugiej strony czuje ulgę, ponieważ nareszcie będzie miała dużo czasu na to, by poświęcić się nowym projektom:

Rok w rok miałam tak, że 6, 7 czy nawet 8 miesięcy rocznie było poświęconych „Grze o Tron” albo X-Men. Teraz mam mnóstwo wolnego czasu, który mogę poświęcić na różne ciekawe projekty, co jest bardzo ekscytujące. Widzę sporo scenariuszy, dużo propozycji i znowu czuję w sobie pasję. Ale trudno jest powiedzieć „do widzenia”, zwłaszcza, że „Gra o Tron” była częścią mojego życia przez prawie 10 lat.

David Benioff i D.B. Weiss (twórcy serialu) oraz David Nutter i Miguel Sapochnik będą reżyserami epizodów ostatniego sezonu, co także zapowiadaliśmy w jednym z naszych artykułów. Scenariusz, który skłonił ekipę i obsadę do wzruszeń i owacji na stojąco, również napisali David Benioff i D.B. Weiss, a towarzyszyli im Bryanem Cogman i Dave Hill. Za produkcję, poza twórcami serialu, odpowiedzialni są Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield oraz Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis oraz George R.R. Martin – autor „Pieśni Lodu i Ognia”.

Kiedy premiera Gry o Tron 8?

Do tej pory nie podano jeszcze dokładnej premiery ostatniego sezonu „Gry o tron”. Z ostatnich informacji wynika, że serial powróci na antenę HBO dopiero latem 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.