Sophie Turner zaliczyła wpadkę. "Czy to narkotyki?!?" [WIDEO]

Karolina Woźniak
24.05.2019 12:32
Sophie Turner zaliczyła wpadkę. "Czy to narkotyki?!?" [WIDEO] Fot. : shutterstock.com

Czy Sophie Turner ma problem z narkotykami? Gwiazda opublikowała wideo, które może na to wskazywać.

Gwiazda serialu "Gra o Tron" kolejny raz zaniepokoiła swoich fanów. O aktorce było głośno kiedy przyznała, że przez długi czas zmagała się z depresją. Tym razem serialowa Sansa znowu dała swoim fanom powódy do zmartwień.

Sophie Turner ma problemy z narkotykami? 

21 maja 2019 roku aktorka zrobiła live'a na swoim koncie w mediach społecznościowych. Widać na nim Sophie siedzącą w fotelu w salonie fryzjerskim. Turner odpowiadała na pytania internautów, kiedy nagle fani dostrzegli na udach swojej idolki lufkę do palenia marihuany. Przez chwilę zrobiło się naprawdę niezręcznie, a aktorka szybko odrzuciła na bok lufkę i wybuchnęła śmiechem. To rozbawiło wszystkich, którzy znajdowali się w pomieszczeniu. Wideo możecie obejrzeć poniżej: 

Przeczytaj także

Jaka była reakcja fanów? Część z nich przyjęła to z uśmiechem na twarzy. Internauci udostępniali wideo z relacji i komentowali je: 

Sansa Stark pali najlepsze rzeczy z High Garden

Nie mogę przestać oglądać tego filmiku. Płaczę ze śmiechu, kocham jej reakcję.

Zdarzały się także reakcje fanów, którzy zdawali się być zaskoczeni i zaniepokojeni: 

Czy to narkotyki?!

Okazuje się, że palenie marihuany to nietypowe i (niezbyt zdrowe) hobby Sophie Turner. Aktorka w ubiegłym roku udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że razem z Maisie Williams uwielbiają palić trawkę, objadać się i oglądać głupie filmy. 

Zobacz także: Nie tylko Sansa Stark - filmy, w których zagrała Sophie Turner

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.