01.07.2019 15:19

Soundtrack z 3. sezonu "Stranger Things" jest już dostępny na Spotify

3. sezon "Stranger Things" będzie mieć swoją premierę już niebawem. Niecierpliwi fani mogą cieszyć się już soundtrackiem z najnowszej serii. Muzyka z serialu jest dostępna na Spotify. 

Stranger Things 3 Soundtrack
fot. kadr z wideo

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" odbędzie się niebawem. Już 4 lipca 2019 roku fani będą mogli obejrzeć dalsze przygody przyjaciół z Hawkins. W serwisie Spotify jest już dostępna ścieżka dźwiękowa z najnowszej serii serialu. Playlistę stworzyli Kyle Dixon i Michael Stein. 

Soundtrack z 3. sezonu "Stranger Things" na Spotify 

W serwisie Rotten Tomatoes pojawiły się już pierwsze recenzje krytyków. Okazuje się, że 3. sezon będzie kolejnym sukcesem, a braciom Duffer udało się poprowadzić historię tak, żeby była wciągająca. W sieci pojawił się także soundtrack z nadchodzącej serii. Znajduje się na nim 41 utworów. Muzyka pomoże fanom lepiej zapoznać się z klimatem 3. sezonu.

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także "Stranger Things" - obsada przypomniała wydarzenia z poprzednich sezonów [WIDEO]

Ostatnia zapowiedź 3. sezonu "Stranger Things" okazała się sporym zaskoczeniem dla polskich fanów. Serwis zaprosił do współpracy Macieja Trojanowskiego, byłego prowadzącego program "Nie do wiary". Program opowiadał o zjawiskach nadprzyrodzonych. Krótka zapowiedź została zatytułowana "Nie może być". 

"Stranger Things" sezon 3.: obsada, fabuła

W nadchodzącym sezonie popularnego serialu Netflix zobaczymy aktorów, którzy byli z nami od początku. Pojawią się także nowe postaci. Poznamy m.in. Robin - dziewczynę, która odkryła sekret miasteczka Hawkins. W jej rolę wcieli się Maya Thurman-Hawke, córka Umy Thurman i Eatana Hawke'a. 

Zobacz także: Koniec świata w ostatnim zwiastunie 3. sezonu "Stranger Things"

Tagi: Stranger Things Spotify