"South Park" parodiuje szczepienie się na COVID-19 - oto zwiastun i data premiery odcinka specjalnego

26.02.2021 10:16
"South Park" parodiuje szczepienie się na COVID-19 - oto zwiastun i data premiery odcinka specjalnego Fot. Comedy Central/Everett Collection/East News

"SHOTS! SHOTS! SHOTS!" - takim ikonicznym cytatem z twórczości Lil Jona i LMFAO twórcy "South Park" zachęcają widzów do obejrzenia nowego odcinka specjalnego o tytule "South ParQ Vaccination Special".

South Park - kolejny odcinek specjalny! Tym razem "szczepionkowy"

Był już "Pandemic Special", teraz będzie "Vaccination Special" - twórcy "South Park" zapowiedzieli właśnie kolejny godzinny epizod, który zadebiutuje w telewizji już za niecałe dwa tygodnie! Matt Stone i Trey Parker udowodnili poprzednim "specialem", że nadal są w formie, a tworzenie nieco dłuższych odcinków z okresem produkcyjnym trwającym kilka miesięcy (a nie pięć dni), potrafi im wyjść na zdrowie.

Polecamy

Ale odłóżmy niezbyt kreatywne gierki słowne na bok i przejdźmy do dania głównego, którym jest kilkunastosekundowa zapowiedź nowego odcinka "South Park". Możecie ją zobaczyć poniżej:

Polecamy

"Pandemic Special" naśmiewał się ze wszystkiego, co działo się w trakcie kilku ostatnich miesięcy pandemii i śmiemy twierdzić, że "Vaccination Special" będzie robił dokładnie to samo.

Jesteśmy prawie pewni, że Randy Marsh przygotuje kolejne szczepy swojej marihuany, Cartman będzie robił wszystko, żeby tylko się nie zaszczepić i nie wrócić do normalnego życia, a Stan i Kyle poznają ważne lekcje życiowe w trakcie absurdalnych wydarzeń w małym miasteczku w Colorado. 

Poprzedni epizod specjalny trwał 47 minut, więc możemy przypuszczać, że również i "Vaccinaton Special" będzie oferował około 45-50 minut smakowitej rozrywki. Czy taka faktycznie będzie? O tym przekonamy się już 10 marca 2021 roku, kiedy to odcinek ma zadebiutować (a właściwie 24 godziny później, gdy pojawi się na darmowej platformie SouthParkStudios).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.