"South Park" - twórcy zapowiedzieli kolejny specjalny odcinek zatytułowany "Post Covid". Kiedy premiera?

28.10.2021 13:51
"South Park" - twórcy zapowiedzieli kolejny specjalny odcinek zatytułowany "Post Covid". Kiedy premiera? Fot. Comedy Central/Courtesy Everett Collection/East News

Matt Stone i Trey Parker przedłużyli swoje kontrakty z Comedy Central/ViacomCBS, dzięki czemu "South Park" będzie powstawał co najmniej do 2027 roku. Twórcy wzięli się do roboty i zapowiedzieli jeden z nowych filmów.

South Park powraca z odcinkiem specjalnym Post Covid

Matt Stone i Trey Parker niedawno podpisali umowę ogólną opiewającą na 900 milionów dolarów, co czyni ją jednym z największych w historii telewizji. Dlatego twórcy wzięli się do roboty i zapowiedzieli światu film/specjalny odcinek "South Park: Post Covid".

Polecamy

Ten zadebiutuje już 25 listopada 2021 roku na Paramount+ - to jeden z 14 zapowiedzianych "filmów", który będzie ekskluzywnie dostępny na platformie streamingowej od Viacom (istnieje możliwość, że niedługo później pojawi się jednak na stronie SouthParkStudios.com, gdzie dostępne są za darmo wszystkie odcinki produkcji). Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź "South Park: Post Covid":

Jak w rozmowie z The Hollywood Reporter opowiedział Trey Parker:

Chłopcy muszą się nauczyć życia w post-covidowym świecie. Po prostu próbują wrócić do normalności, czyli dokładnie tak, jak my.

Jak rozumiemy, pierwsze 2 z 14 nadchodzących filmów zadebiutują na Paramount+ już w 2021 roku ("Vaccine Special" i "Post Covid"). Jak nietrudno się domyślić, twórcy planują realizować dwie produkcje pełnometrażowe rocznie aż do 2027 roku. 

Polecamy

Na temat tej sytuacji wypowiedzieli się sami Stone i Parker, którzy nie ukrywali, że interesuje ich prospekt realizowania odcinków "South Park" w różnych formach - od standardowych epizodów, aż do specjalnych, dłuższych form (jak np. niedawny "Pandemic Special"):

Comedy Central było naszym domem przez ostatnie 25 lat i cieszymy się, że będziemy pracowali przez kolejne 75 lat. Kiedy przyszliśmy do ViacomCBS z propozycją zrealizowania odcinków w inny sposób, nasi współpracownicy byli od razu pełni wsparcia i pozwolili nam na zrobienie czegoś, co zostało bardzo dobrze przyjęcie. Nie możemy się doczekać powrotu do naszego normalnego trybu pracy nad "South Park", ale teraz możemy próbować czegoś nowego z formą. Miło jest mieć partnerów, którzy nam ufają i pozwalają na eksperymentowanie.

Pełnoprawny sezon "South Park" zadebiutuje natomiast w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.