"South Park" - zapowiedź nowego odcinka pokazuje nam dorosłych bohaterów [WIDEO]

19.11.2021 11:25
"South Park" - zapowiedź nowego odcinka pokazuje nam dorosłych bohaterów [WIDEO] Fot. Comedy Central/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

"South Park" zaprezentował kolejny zwiastun specjalnego odcinka "Post Covid". W nim możemy zobaczyć dorosłe wersje głównych bohaterów serialu.

South Park - oto zapowiedź kolejnego odcinka specjalnego

Oto kolejny odcinek specjalny "South Park" - ten ma zadebiutować już w Święto Dziękczynienia, które w tym roku wypada 25 listopada. Epizod "Post Covid" oczywiście pojawi się na Paramount+, ale również dzień później zobaczymy go (ZA DARMO) na stronie South Park Studios.  

Polecamy

Ten przedstawia nam dorosłe wersje głównych bohaterów - zapowiedź zaczyna się od kompilacji kilku najbardziej wulgarnych fragmentów serialu, a następnie przedstawia nam starego Kyle'a i Stana. Panowie zaczynają wspominać sobie stare czasy i obietnice tego, że będą się wspierali niezależnie od sytuacji... Brzmi mrocznie.

Niedługo później twórcy prezentują piękny samoświadomy żarcik ze starym ojcem Stana, który nie chce już ludziom oferować "specjalnej marihuany" - tym razem przedstawi światu "ekskluzywny marihuanowy event", co jest oczywiście nawiązaniem do nazewnictwa tych dłuższych odcinków "South Park". 

Polecamy

Zwiastun zobaczycie poniżej:

Matt Stone i Trey Parker niedawno przedłużyli swoje kontrakty z Comedy Central/ViacomCBS, dzięki czemu "South Park" będzie powstawał co najmniej do 2027 roku. W ramach tej umowy, twórcy zobowiązali się również do stworzenia 14 "odcinków specjalnych" - takich jak m.in. "Post Covid". 

Jak twierdzą twórcy, nowe "właściwe" sezony zaczną powstawać w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.