Specjalny odcinek "Przyjaciół" z opóźnioną premierą. Wiemy, kiedy się ukaże!
13.05.2020 14:31
Specjalny odcinek "Przyjaciół" z opóźnioną premierą. Wiemy, kiedy się ukaże! Fot. materiały prasowe Warner Bros. Television/ NBC

Debiut odcinka specjalnego "Przyjaciół" planowany był na koniec maja. Pandemia koronawirusa zniweczyła jednak plany twórców. Teraz ogłoszono, kiedy należy spodziewać się premiery.

"Przyjaciele" to jeden z najbardziej kultowych seriali w dziejach telewizji. Fani sitcomu z wypiekami na twarzy wyczekują premiery odcinka specjalnego, którego realizacji podjęła się platforma HBO Max. Niestety, wybuch pandemii koronawirusa przeszkodził w nakręceniu materiału, w związku z czym, wielki powrót naszych ukochanych bohaterów został przełożony w czasie. Na kiedy?

"Przyjaciele" - kiedy ukaże się odcinek specjalny? 

27 maja 2020 roku ruszy platforma HBO Max. To właśnie wówczas zadebiutować miał odcinek specjalny "Przyjaciół". Od dawna jednak wiadomo, że tak się nie stanie. Twórcy seriali zabrali jednak głos i zdradzili, kiedy ruszą zdjęcia. 

Przeczytaj także

Realizacja odcinka ma ruszyć w lipcu tego roku na scenie numer 24 w studiach Warner Bros. w Kalifornii, czyli dokładnie tam, gdzie kręcono wszystkie dotychczasowe odcinki. Kiedy zatem ukaże się odcinek? Choć nie podano dokładnej daty premiery, Bob Greenblatt z Warner Media zapewnił, że stanie się to pod koniec lata, najprawdopodobniej we wrześniu.

Początkowo zakładaliśmy, że premiera opóźni się o miesiąc lub dwa, teraz jednak wydaje się, że potrwa to znacznie dłużej. Mamy nadzieję, że do końca lata uda nam się zrealizować ten odcinek specjalny, jeśli zdołamy ruszyć z produkcją. Uważamy, że istotnym jest, by mieć dużą, hałaśliwą publiczność na żywo, aby docenić powrót tej szóstki wspaniałych przyjaciół. Nie chcieliśmy robić tego w Internecie z sześcioma kwadratami na ekranie.

Odcinek specjalny ma trwać godzinę i przedstawiać spotkanie po latach aktorów wcielających się w główne role. Powrócą zatem Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer oraz Matthew Perry.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.