Spin-off „Synów Anarchii” z zamówionym odcinkiem pilotażowym

Robert Skowronski
02.12.2016 08:52
Spin-off „Synów Anarchii” z zamówionym odcinkiem pilotażowym Fot. materialy prasowe

Projekt, który zapowiedziano w 2015 roku zaczął nabierać realnych kształtów wraz z ogłoszeniem, że zamówiono odcinek pilotażowy.

Kluczyki w stacyjkę, skóra na plecy, a dla dopełnienia wizerunku czarne okulary. Teraz jeszcze tylko gaz do dechy i można poczuć wiatr we włosach. A wszystko z okazji powstającego spin-offu „Synów Anarchii”. Cykl powstanie oczywiście dla stacji FX, a nazywać się będzie „Mayans MC”.

Scenariusz epizodu dostarczą twórcy oryginalnej serii, Kurt Sutter oraz Elgin James. Panowie będą też pełnić obowiązki producentów wykonawczych. Reżyserem pilota został Kurt Sutter, zaś produkcja ma ruszyć w marcu 2017 roku. Co twórca powiedział o projekcie?

Chcę znaleźć silny i unikatowy latynoski głos. Nie wydaje mi się, żeby biały gość z Jersey miał pisać o latynoskiej kulturze i tradycjach, dlatego Elgin będzie tym głosem.

Po „Synach Anarchii” Sutter zajmował się własnym serialem o nazwie „Bastard Executioner”. Sam jednak zrezygnował z kontynuowania projektu, gdyż jak wyznał „nie chce robić czegoś, czego nikt nie ogląda”.

„Mayans MC” ma być mrocznym, realistycznym dramatem rodzinnym, który zmierzy się z legendą wyjętych spod prawa przez pryzmat latynoski. Wydarzenia będą rozgrywać się w świecie bez Jaxa Tellera. EZ Reyes zmaga się z pragnieniem zemsty wobec kartelu i ze swoją potrzebą zdobycia szacunku od kobiet, które kocha.

„Synowie Anarchii” byli emitowani w latach 2008-2014. Serial doczekał się w sumie siedmiu sezonów, na które złożyły się 92 odcinki. Poznaliśmy tam Jaxa Tellera, wiceprezydenta i syna założyciela motocyklowego gangu, który odnajduje stare dzienniki ojca. Pod ich wpływem postanawia dokonać zmian w klubie. Akcja toczy się w Charming. Miasteczku, które na pozór nie wyróżnia się niczym szczególnym w słonecznej Kalifornii. Może tylko tym, że nie ma wiele wspólnego z byciem „czarującym”.

W serialu gościnnie pojawił się m.in. Marilyn Manson:

„Synowie Anarchii” są ważną częścią mojego życia, podobnie zresztą jak mojego ojca. Biorąc udział w tym serialu sprawiłem, że będzie on ze mnie dumny, a jednocześnie zostanę zapamiętany jako współtwórca najbardziej niesamowitego przedsięwzięcia telewizyjnego. 

Czekacie na spin-off „Synów Anarchii”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.