Tyrion jest jednym z Targaryenów? Tak przynajmniej sugeruje reklama emitowana podczas Super Bowl 2018

Natalia Hluzow
06.02.2018 18:02
Tyrion jest jednym z Targaryenów? Tak przynajmniej sugeruje reklama emitowana podczas Super Bowl 2018 Fot. kadr z wideo

Peter Dinklage znany fanom „Gry o tron” jako Tyrion Lannister, namiestnik Daenerys Targaryen, wystąpił w jednej z reklam emitowanych w przerwie Super Bowl 2018 i namieszał fanom w głowach.

Już od lat Super Bowl to nie tylko amerykańskie święto sportu, ale także okazja do obejrzenia najnowszych zapowiedzi filmowych oraz najciekawszych reklam z największymi gwiazdami. Reklamodawcy prześcigają się w pomysłach i słynnych postaciach, które promują ich produkty w specjalnych spotach. Nic w tym dziwnego, w końcu 30 sekund czasu antenowego w przerwie mistrzostw kosztuje 5 milionów dolarów. 

Peter Dinklage w reklamie Doritos Blaze

W jednej z reklam pojawił się znany fanom „Gry o tron” Peter Dinklage, który w serialu wciela się w postać Tyriona Lannistera. Ale czy na pewno Lannistera? Jedną z szalonych fanowskich teorii jest przecież to, że brat Cersei jest tak naprawdę jednym z zaginionych dzieci Targaryenów, a poniższa reklama chipsów tylko to potwierdza!

Peter Dinklage znajduje się w ognistym pokoju i najpierw rusza ustami zgodnie z tekstem piosenki Busty Rhymesa „Look at Me Now”, a następnie spoglądając w kamerę zionie ogniem jak najprawdziwszy smok. A wiadomo przecież, jaki ród w „Grze o tron” jest związany z ogniem i smokami...

W drugiej części spotu widzimy natomiast Morgana Freemana w reklamie Mountain Dew Ice, rapującego z playbacku „Get UR Freak On” Missy Elliott, w zamarzniętej scenerii. Całość jest ewidentnym nawiązaniem do „Pieśni Lodu i Ognia”, na której opiera się hitowy serial HBO. Fani produkcji, którzy uwielbiają teoretyzować na temat fabuły, na pewno zachodzą teraz głowę myśląc, co to oznacza dla serialu i jaką rolę Morgan Freeman będzie pełnił w 8. sezonie „Gry o tron”?! A może faktycznie chodzi tylko o reklamę naprawdę ostrych chipsów i mocno orzeźwiającego napoju?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.