"Squid Game" oficjalnie doczeka się drugiego sezonu. Netflix nareszcie potwierdził informacje

13.06.2022 10:17
"Squid Game" oficjalnie doczeka się drugiego sezonu. Netflix nareszcie potwierdził informacje Fot. materiały prasowe/Noh Juhan/Netflix

Netflix zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu serialu "Squid Game" - południowokoreańskiej produkcji, która podbiła cały świat po swojej premierze w trakcie pandemii.

Squid Game - oficjalnie potwierdzono 2. sezon serialu

Serial "Squid Game" stał się ogromnym międzynarodowym hitem i nie schodził z list popularności przez kilka miesięcy. Fani zastanawiali się, czy produkcja doczeka się kontynuacji, co zostało dość szybko potwierdzone przez twórcę serialu - Dong-hyuka Hwanga.

Polecamy

Na oficjalne potwierdzenie kontynuacji "Squid Game" fani musieli poczekać nieco dłużej. Netflix pokazał w końcu pierwszy teaser serialu, w którym widzimy charakterystyczny element serialu - przerażającą lalkę, która była częścią gry "Czerwone, Zielone". Jej obecność sugeruje, że w nowych odcinkach wrócimy na tajemniczą wyspę, by śledzić walkę na śmierć i życie o małą fortunę.

Na tym jednak nie koniec. Hwang postanowił napisać list do fanów "Squid Game".

Zajęło nam 12 lat, aby powołać do życia pierwszy sezon "Squid Game". "Squid Game" zajęło 12 dni, aby stać się najpopularniejszym serialem Netflix w historii.
A teraz Gi-hun powraca. Lider powraca. Zbliża się sezon 2. Mężczyzna w garniturze z ddakjim może wrócić. Poznacie również chłopaka Young-hee - Cheol-su.
Dołączcie do nas ponownie na kolejną rundę gry.

Polecamy

Gi-hun to oczywiście główny bohater, w którego wcielił się Jung-jae Lee. 

Hwang potwierdził w rozmowie z dziennikarzami Deadline, że w drugim sezonie na pewno zobaczymy nowe krwawe gry. Pozostałe szczegóły są na razie objęte tajemnicą, a na premierę nowych odcinków najprawdopodobniej poczekamy jeszcze kilkanaście miesięcy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.