Stacja ABC stworzy serial o superbohaterce Marvela. Co wiemy o produkcji?

07.08.2019 11:38
Stacja ABC stworzy serial o superbohaterce Marvela. Co wiemy o produkcji? Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"

Choć "Agenci T.A.R.C.Z.Y." schodzą ze sceny, nie oznacza to końca współpracy Marvela i stacji ABC. Na kanale pojawi się nowy serial Marvela. O kim opowie?

Oficjalnie potwierdzono, że nadchodzący 7. sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." będzie jednocześnie finałowym. Czy oznacza to, że stacja ABC kończy z Marvelem? Zdecydowanie nie. Okazuje się, że włodarze stacji pracują już nad nową produkcją osadzoną w uniwersum Marvela. Co wiemy o serialu?

Stacja ABC stworzy serial o superbohaterce Marvela

Seriale oparte na komiksach Marvela cieszą się sporą popularnością. Nic zatem dziwnego, że stacja ABC postanowiła kontynuować tak owocną współpracę. Co wiemy o nadchodzącym serialu? Na obecną chwilę jedynie tyle, że jego główną bohaterką będzie kobieta. Jak twierdzi prezes ABC Entertainment, Karey Burke, produkcja ma być powiewem świeżości i wpisywać się w strategię promocji kobiecych postaci.

Rozmawiałam z Marvelem i aktualnie prowadzimy negocjacje w sprawie pewnego szczególnego projektu

Przeczytaj także

Jak to powiedziała Scarlett Johansson - "Przyszłość Marvela jest kobietą". Ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić śledząc ostatnie doniesienia. W 4. fazie Marvela czeka nas między innymi solowy film o przygodach Czarnej Wdowy, wprowadzenie postaci Potężnej Thor oraz Walkiria w roli pierwszej otwarcie homoseksualnej superbohaterki, która - w ramach przypomnienia - jest teraz królową Asgardu.

Zobacz też: Top 10 aktualnie emitowanych seriali o silnych kobietach

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.