Stacja HBO udostępniła bonusowy odcinek "Czarnobyla"

22.08.2019 15:51
Stacja HBO udostępniła bonusowy odcinek "Czarnobyla" Fot. materiały prasowe HBO, Sky Atlantic

"Czarnobyl" to powszechnie chwalony i bijący rekordy popularności mini serial stacji HBO i Sky Atlantic. W sieci pojawił się bonusowy odcinek produkcji.

"Czarnobyl", czyli pięcioodcinkowy mini serial emitowany przez stację HBO, zrobił furorę na całym świecie. W bardzo krótkim czasie pobił rekord oglądalności samej "Gry o tron", pokonując serialowego giganta również na polu przychylności widzów i krytyków. "Czarnobyl" zdetronizował bowiem adaptację sagi George'a R.R. Martina, zajmując pierwsze miejsce we wszelkich internetowych rankingach. Jeśli was również zachwycił serial Craiga Mazina, mamy dobrą wiadomość - w sieci znajdziecie bonusowy odcinek "Czarnobyla". Różni się on jednak formą od reszty epizodów.

"Czarnobyl" - pojawił się bonusowy odcinek

Jeśli 5 odcinków to dla was za mało, lub zwyczajnie zainteresował was temat Czarnobyla, stacja HBO postanowiła dać wam kolejny powód do radości. W sieci pojawił się bowiem szósty, bonusowy odcinek "Czarnobyla". Epizod ukazał się w formie podcastu.

Przeczytaj także

Równolegle z emisją odcinków "Czarnobyla" ukazywał się cykl podcastów z udziałem twórcy serialu Craiga Mazina oraz Petera Sagala z NPR. Materiał opierał się głównie na opowieściach o kulisach powstawania produkcji. Podcast, będący jednocześnie bonusowym odcinkiem, wygląda jednak nieco inaczej. Przede wszystkim do wspomnianych Panów dołączył Jared Harris - odtwórca roli Valery'ego Legasowa w "Czarnobylu". To właśnie wokół bohatera, w którego wciela się Harris kręci się większa część odcinka. 

Na początku odcinka Craig Mazin poświęca również chwilę na omówienie współczesnego znaczenia serialu, w kontekście niedawnej eksplozji rakiet nuklearnych, do której doszło w Rosji oraz związanych z nią tajemnic.

Przeczytaj także

Podcast zatytułowany "The Chernobyl Podcast | Part Six: Bonus Episode With Jared Harris | HBO" znajdziecie również w Spotify i innych tego typu serwisach.

Zobacz też: "Czarnobyl": Powstanie 2. sezon? Twórca serialu wypowiedział się w tej kwestii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.