08.10.2018 15:22

Nowe wcielenie Spocka w zwiastunie 2. sezonu „Star Trek: Discovery”

Platforma CBS All Access zaprezentowała pierwszy zwiastun 2. sezonu „Star Trek: Discovery”, w którym po raz pierwszy możemy przyjrzeć się Ethanowi Peckowi w roli Spocka.

Star Trek Discovery
foto: kadr ze zwiastuna "Star Trek: Discovery"

W sierpniu 2018 świat obiegła informacja, że w 2. sezonie najnowszego serialu z uniwersum „Star Trek” pojawi się młody Spock. Następcą Leonarda Nimoya i Zachary’ego Quinto został Ethan Peck. Po niemal dwóch miesiącach oczekiwania fani serii wreszcie mogą zobaczyć, jak wnuk Gregory’ego Pecka prezentuje się w tej ikonicznej roli.

Ethan Peck jako Spock – foto i wideo

Zdjęcia i materiały wideo z nowego sezonu „Discovery” zostały zaprezentowane w związku z trwającym New York Comic Conem, na którym gościły obsada i ekipa serialu. Jedną z najciekawszych nowin podczas panelu poświęconego serialowi, była ta ujawniona przez showrunnera, Aleksa Kurtzmana. Zapytany o to, czy po 2. sezonie w „Star Trek: Discovery” pojawi się więcej klasycznych postaci, odpowiedział krótko – „tak”.

Fotografia Ethana Pecka w roli Spocka pojawiła się na oficjalnym Instagramie aktora:

Zwiastun jest już natomiast dostępny w sieci, a poza młodym Spockiem, możemy dostrzec w nim też inne nowe postaci, m.in. Rebeccę Romijn w roli Number One.

„Star Trek: Discovery” sezon 2 – kiedy premiera?

Akcja „Star Trek: Discovery” toczy się lata przed oryginalnym serialem „Star Trek”. Oficer Spock, przybrany brat jednej z głównych bohaterek „Discovery”, pojawi się w serialu w związku ze spotkaniem USS Discovery i USS Enterprise. 

Podczas New York Comic Con ogłoszono też datę premiery 2. sezonu „Star Trek: Discovery”. Nowe odcinki będą pojawiały się w CBS All Access od 17 stycznia 2019 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Zwiastuny Star Trek