James McAvoy chciałby zagrać młodego Picarda w nowym serialu „Star Trek”

Natalia Hluzow
26.09.2018 18:56
Jean-Luc Picard|undefined Fot. kadry z serialu "Star Trek" i filmu "Split"

James McAvoy ma już pewne doświadczenie w graniu młodszej wersji Patricka Stewarta, dlatego chciałby z niego skorzystać w nadchodzącej produkcji „Star Trek” o Jeanie-Lucu Picardzie.

25 września 2018 rozpoczęły się prace nad nowym serialem „Star Trek”, w którym Patrick Stewart powróci jako Jean-Luc Picard. Poinformował o tym sam aktor na Instagramie, gdzie umieścił zdjęcie z podpisem „Podróż się rozpoczęła”. Jak wynika z deklaracji w mediach społecznościowych, James McAvoy chciałby w tej podróży uczestniczyć razem z nim.

James McAvoy jako młody Picard?

Kiedy Patrick Stewart ogłosił w mediach społecznościowych rozpoczęcie prac nad nową produkcją CBS All Access, fani prześcigali się w komentarzach i serduszkach pod zdjęciem. Jednym z komentujących okazał się James McAvoy, który napisał:

Potrzebujecie kolesia od flashbacków? Ja tylko mówię, sir Patrick Stewart, że mam już wcześniejsze doświadczenie i będę pracował dla autografów.

Propozycja aktualnego Charlesa Xaviera z serii „X-Men” to z pewnością żart. Ale czy na pewno? W końcu sama informacja o doświadczeniu w odgrywaniu młodego Patricka Stewarta jest jak najbardziej prawdziwa!

obsada X-Men Fot. Foto: David Dettmann/REX/EAST NEWS

Zanim McAvoy po raz pierwszy założył na głowę Cerebro i usiadł na wózku inwalidzkim ze znakiem X na kołach, w pierwszej filmowej trylogii „X-Men” w Profesora X wcielał się właśnie Patrick Stewart. 78-letni aktor powtórzył tę rolę także w „Loganie” z 2017 roku, a nawet spotkał się z McAvoyem na planie „Przeszłości, która nadejdzie”, gdzie obaj wcielili się w Xaviera. Dlatego też, choć wpis McAvoya zdaje się być tylko internetowym żarcikiem, kto wie, czy faktycznie nie przyda się do scen retrospekcji w nowym serialu „Star Trek”… 

Serial o Jeanie-Lucu Picardzie - kiedy premiera?

Udział Patricka Stewarta w nowym serialu CBS All Access został ogłoszony 4 sierpnia 2018 podczas konwentu Star Trek w Las Vegas. Tytuł produkcji ani jej data premiery nie zostały jeszcze ujawnione, jednak pierwszych odcinków możemy spodziewać się już w 2019 roku. 

James McAvoy powróci natomiast jako Charles Xavier w nadchodzącym filmie „X-Men” o tytule „Dark Phoenix”. Czy w przyszłości zagra także Picarda? Z pewnością nie jest to niemożliwe.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.