27.05.2019 12:12

"Star Trek: Picard" - zwiastun serialu jako reklama Viagry

W sieci pojawiła się przeróbka zapowiedzi nadchodzącego serialu "Star Trek: Picard". Jej twórca postanowił zrobić z niej reklamę słynnego środka na potencję.

Star Trek: Pokolenia
foto: kadr z serialu Star Trek: Pokolenia

Pod koniec maja 2019 roku zadebiutował pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego serialu "Star Trek: Picard". Fani serii od ponad 25 lat czekali, aż Patrick Stewart powróci do roli kapitana Jean-Luca Picarda. Oprócz widzów, którzy z bijącym sercem oglądali zapowiedź nowej produkcji CBS All Access, pojawili się również żartownisie. Jeden z nich postanowił nieco poprawić teaser, dodając ścieżkę audio z reklamy Viagry. 

"Star Trek: Picard" - zwiastun serialu jako reklama Viagry

Rola kapitana USS Enterprise przyniosła Stewartowi międzynarodową popularność, a jego bohater został jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci z serii "Star Trek". Powrót Picarda był więc znaczącym wydarzeniem dla wszystkich miłośników historii stworzonej przez Gene’a Roddenbery’ego.

Patrick Stewart (Star Trek: Picard)
Patrick Stewart (Star Trek: Picard)
Przeczytaj także Patrick Stewart ponownie jako Jean-Luc Picard w pierwszym zwiastunie nowego serialu "Star Trek"

W pierwszym zwiastunie serialu "Star Trek: Picard" widzimy, że tytułowy bohater przeszedł na emeryturę i zajął się rodzinną winiarnią. Sielski obrazek zapowiada jednak niebezpieczeństwo, które spowoduje, że Picard powróci do Gwiezdnej Floty. Gilbertowi Tangowi - fanowi "Star Treka" teaser skojarzył się z reklamą słynnego środka na potencję. Postanowił więc sprawdzić, jak zapowiedź serialu "Star Trek: Picard" będzie prezentowała się po dodaniu głosu lektora z reklamówki Viagry. Jak wyszło?

Narrator sugeruje wszystkim cierpiącym na problemy z erekcją wizytę u specjalisty, który przepisze im niebieską tabletkę rozwiązującą problemy z potencją. Ostrzega również o skutkach ubocznych i przeciwwskazaniach dotyczących zażywania Viagry. Warstwa dźwiękowa została zestawiona z ujęciami ukazującymi podstarzałego Picarda, chodzącego po swojej winnicy.

"Star Trek: Picard" - kiedy premiera?

Żarty żartami, ale serial "Star Trek: Picard" ma szansę odnieść sukces. Widzowie ponownie zobaczą dobrze znanego bohatera, w którego wciela się utalentowany i lubiany aktor. Obecnie twórcy są mniej więcej w połowie zdjęć do pierwszego sezonu. W serialu oprócz Stewarda wystąpią również Alison Pill, Michelle Hurd, Evan Evagora, Isa Briones, Santiago Cabrera i Harry Treadaway. Stewart jest jednym z producentów obok  Alexa Kurtzmana odpowiedzialnego za "Star Trek: Discovery". Nowa seria "Star Trek" zadebiutuje jesienią 2019 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Serial będzie dostępny w USA na CBS All Access, a w pozostałej części świata, w tym w Polsce na  platformie Amazon Prime.

Zobacz też: Obsada „Star Trek: The Next Generation” na pierwszym wspólnym zdjęciu od lat 

Czy będziesz oglądać serial "Star Trek: Picard"?

Tagi: Duperele Star Trek Patrick Stewart