24.05.2019 14:24

Stephen King broni 8. sezonu "Gry o Tron" i wyjaśnia, co jest powodem niezadowolenia fanów

Stephen King okazał się oddanym fanem "Gry o Tron". Stanął nawet w obronie ostatniego sezonu. Co powiedział? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej. 

Stephen King o "Grze o Tron"
fot: shutterstock.com

Stephen King to mistrz horrorów, którego zna chyba każdy fan tego gatunku. Twórca napisał multum książek i opowiadań, a spora część z nich została zekranizowana. Pisarz jest również fnem współczesnych seriali. Nie od dziś wiadomo, że King uwielbia "Stranger Things", ale okazuje się, że mistrz horrorów jest również fanem "Gry o Tron". 

Stephen King broni 8. sezonu "Gry o Tron" 

Twórca "Lśnienia" często komentuje na swoim koncie na Twitterze wydarzenia ze świata. Tym razem pisarz postanowił zabrać głos odnośnie niezadowolenia fanów, które urosło po 8. sezonie "Gry o Tron". Widzowie tak bardzo oburzyli się ostatnią serią tego serialu, że postanowili nawet stworzyć petycję o ponowne nakręcenie finałowego sezonu. Co Stephen King uważa na ten temat? 

"

Uwielbiam ostatni sezon "Gry o Tron", a zwłaszcza to, co Dani zrobiła z Królewską Przystanią. Jest wiele negatywnych opinii wokół finału, ale uważam, że to dlatego, że ludzie nie chcą ŻADNEGO zakończenia. Ale wiecie jak to mówią: Wszystko co dobre...  "

Stephen King
Stephen King
Przeczytaj także HBO przygotuje serial na podstawie powieści "The Outsider" Stephena Kinga

Autor nie tylko stanął w obronie serialu, ale także podał możliwą przyczynę całego niezadowolenia wokół ostatniego sezonu. Stephen King okazał się prawdziwym fanem "Gry o Tron" i typował nawet, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Cóż, udało mu się trafić!

Zobacz także: Stephen King sprzedał studentom prawo do ekranizacji za 1 dolara

Karolina Woźniak
Tagi: Gra o tron Stephen King Gra o tron: sezon 8