Jim Hopper i Joyce Byers będą razem w 3. sezonie „Stranger Things”? Tego chcieliby fani i… obsada serialu

Natalia Hluzow
22.08.2018 16:55
Jim Hopper i Joyce Byers będą razem w 3. sezonie „Stranger Things”? Tego chcieliby fani i… obsada serialu Fot. kadr z serialu "Stranger Things"

Nie od dziś wiadomo, że między szeryfem policji w Hawkins a matką pechowego Willa iskrzy. Czy w 3. sezonie „Stranger Things” Jim i Joyce w końcu zostaną parą?

Jim Hopper, początkowo kreowany na oschłego policjanta, który nie wierzy w nadprzyrodzone zjawiska w Hawkins, z czasem stał się jednym z największych słodziaków serialu „Stranger Things”, a co za tym idzie – ulubieńcem publiczności. Jego relacja z Joyce, matką Willa, również ewoluowała na przestrzeni dwóch sezonów, docierając do punktu, w którym spokojnie mogłoby narodzić się romantyczne uczucie. Fani od dawna marzą o tym, by wreszcie zobaczyć ich razem, czemu dają wyraz w licznych filmikach, fanfikach i grafikach. Czy istnieją szanse, że ich marzenie się spełni?

hopper i joyce Fot. foto: kadr z serialu "Stranger Things"

Czy Jim i Joyce będą razem?

Twórcy „Stranger Things” nie zabrali na razie głosu w tej sprawie, jednak temat romansu Hoppera i Joyce chętnie komentują aktorzy. David Harbour, który wcielał się w postać szeryfa, w wywiadzie dla Variety wyznał:

Od samego początku uważałem, że tych dwoje zniszczonych przez życie, pokręconych, pięknych ludzi, to dwa kawałki puzzli, które nie potrafią się znieść, ale tak naprawdę potrzebują siebie nawzajem.

Wcielająca się w Joyce Winona Ryder niestety jest obecnie zajęta swoim małżeństwem z Keanu Reevesem, więc nie wypowiedziała się w tej kwestii. O komentarz pokusiła się natomiast Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka. Jak powiedziała:

Byłabym szczęśliwa, jeśli tych dwoje by się zeszło. Jopper jest moją życiową inspiracją. Winona Ryder i David Harbour są jak moi rodzice na planie (…). A gdyby zeszli się w serialu, oznaczałoby to, że Will i Jedenastka są przyrodnim rodzeństwem. A to również byłoby wspaniałe, bo Noah jest moim najlepszym przyjacielem.

Czy sugestie aktorów zostały wysłuchane i w 3. sezonie „Stranger Things”  Jopper (Joyce + Hopper) stanie się faktem? Tego zapewne dowiemy się dopiero z nadchodzących odcinków. W każdym razie – po śmierci Boba – nic nie stoi na przeszkodzie.

„Stranger Things 3” – kiedy premiera?

Netflix nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu „Stranger Things”, jednak zapowiedziano, że nowych odcinków możemy spodziewać się latem 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.