"Stranger Things 3" - data premiery, nowy plakat i niepokojący noworoczny teaser serialu Netfliksa

Sergiusz Kurczuk
01.01.2019 11:34
"Stranger Things 3" - data premiery, nowy plakat i niepokojący noworoczny teaser serialu Netfliksa Fot. materiały promocyjne

Netflix postanowił zrobić prezent z okazji Nowego Roku i zaprezentował nową zapowiedź oraz plakat 3. sezonu "Stranger Things". Podano też datę premiery. Kiedy zobaczymy nowe przygody dzieciaków z Hawkins?

Na dalszą część historii o młodocianych mieszkańcach miasteczka Hawkins czekają miliony fanów na całym świecie. Serial platformy Netflix jest obecnie jedną z popularniejszych pozycji w ofercie usługi. Nic więc dziwnego, że widzowie "Stranger Things" cieszą się z najmniejszej informacji na temat produkcji. Z okazji Nowego Roku w sieci pojawił się nowy teaser, plakat i co najważniejsze data premiery 3. sezonu

"Stranger Things" sezon 3 - nowy teaser i plakat

Do tej pory bracia Duffer niechętnie dzielili się informacjami na temat tego, co zobaczymy w 3, sezonie "Stranger Things". Miłośnicy serialu dostali jedynie teaser stylizowany na reklamę z lat 80. oraz krótkie wideo zdradzające tytuły wszystkich nadchodzących odcinków. Na tej podstawie fani uknuli teorie dotyczące fabuły. Twórcy zaskoczyli wszystkich i postanowili uchylić kolejnego rąbka tajemnicy w Nowy Rok. Z tej okazji pojawiły się związane z tematem materiały promocyjne.

Teaser odnosi się bezpośrednio do świętowania Nowego Roku. Widzimy krótkie wideo utrzymane w stylu programu telewizyjnego z lat 80., nadającego obchody nadejścia 1985 roku w Nowym Jorku. Obraz jest jednak zakłócany, a podczas odliczania słychać głos Mike'a, wołającego Eleven. Co oznacza ta tajemnicza zapowiedź?

Na plakacie pojawiają się fajerwerki, ale obrazek, przedstawiający głównych bohaterów rozgrywa się latem. Ta pora roku wiąże się bowiem z datą premiery 3. sezonu "Stranger Things".

Stranger Things 3 Fot. foto: materiał promocyjny

"Stranger Things" sezon 3 - kiedy premiera?

Nowe przygody dzieciaków z Hawkins zobaczymy już 4 lipca 2019 roku. Przypominamy, że ten dzień to Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. To właśnie wtedy niebo nad całym USA rozświetlone jest fajerwerkami wystrzeliwanymi przez świętujących Amerykanów. Wygląda na to, że w tym roku powód do świętowania będzie podwójny. Czy to oznacza, że 3. sezon "Stranger Things" będzie rozgrywał się właśnie w Dzień Niepodległości? Przekonamy się za kilka miesięcy. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.