Wiemy, kiedy mają rozpocząć się zdjęcia do „Stranger Things 3”

Natalia Hluzow
12.01.2018 13:54
Wiemy, kiedy mają rozpocząć się zdjęcia do „Stranger Things 3” Fot. kadr z wideo

Na pewno nie zgadniecie, dzięki komu wypłynęła ta informacja!

Zgadliście, że źródłem tej wiadomości jest David Harbour? Nic dziwnego. Aktor wcielający się w Jima Hoppera słynie ze swoich skłonności do gadulstwa – tak bardzo, że twórcy serialu postanowili odciąć go od wszelkich sekretów dotyczących produkcji. Jak widać, data rozpoczęcia zdjęć do 3. sezonu  „Stranger Things” do sekretów nie należy, gdyż Harbour nie dość, że o niej wiedział to (co było do przewidzenia) od razu też o niej opowiedział.

Podczas rozmowy z magazynem Collider, serialowy Jim Hopper zapytany o to, kiedy ruszą prace na planie kolejnego sezonu „Stranger Things”, powiedział:

Słyszałem plotki, że powinien to być marzec albo kwiecień, ale nie mam potwierdzenia.

Ostatnia część zdania ma zapewne pełnić rolę usprawiedliwienia, że „przecież powiedziałem, że tylko tak słyszałem i nie mam potwierdzenia tej informacji”. Na wypadek gdyby twórcy znów zarzucili mu niedyskrecję. Podejrzewamy więc, że Harbour dobrze zna prawdę, dlatego zakładamy, że pierwsze zdjęcia z planu „Stranger Things” pojawią się już na wiosnę 2018. Premiera „Stranger Things 3”, jak również zapowiedział Harbour, czeka nas dopiero w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.