13.06.2019 14:13

„Stranger Things 3”: pojawił się nowy opis i wypowiedzi aktorów. Co nas czeka w 3. sezonie?

3. sezon „Stranger Things” zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem w sieci pojawił się nowy opis oraz wypowiedzi aktorów. Jaki sezon czeka nas w tym roku?

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Już w lipcu 2019 roku wrócimy do Hawkins. Trzeci sezon „Stranger Things” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku. Czego możemy się spodziewać po najnowszych odcinkach? Z odpowiedzią przychodzi nowy opis fabuły oraz wypowiedzi aktorów.

„Stranger Things 3” – opis fabuły

W sieci pojawił się nowy opis fabuły 3. sezonu „Stranger Things”. Co nas czeka w najnowszych odcinkach?

"

Jest rok 1985 rok w Hawkins, Indiana. Lato w pełni. Trwa wakacyjna przerwa, w mieście jest zupełnie nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins znajduje się na skraju dorosłości. Romanse kwitną i znacznie wpływają na dynamikę w grupie. Dlatego nasi bohaterowie będą musieli znaleźć sposób by dorosnąć nie oddalając się od siebie. W międzyczasie pojawia się niebezpieczeństwo. Gdy miasto zostaje zaatakowane przez wrogów starych i nowych, Eleven i jej paczka przekonują się, że zło nigdy się nie kończy. Ono ewoluuje. Teraz będą musieli połączyć siły by przetrwać i pamiętać, że przyjaźń jest silniejsza od strachu. "

Foto: materiały prasowe

„Stranger Things 3” – wypowiedzi aktorów. Co nas czeka w nowych odcinkach?

„Stranger Things” to od samego początku serial zgrabnie łączący wiele różnych gatunków. W dotychczasowych sezonach mieliśmy do czynienia z horrorem, science fiction, komedią, dramatem i nawet romansem. Zgodnie z zapewnieniami Finna Wolfharda (odtwórcy roli Mike’a):

"

Pierwszy sezon skupiał się bardziej na zabawie i aspekcie przygodowym. Drugi skłaniał się bardziej w stronę horroru. Sezon trzeci łączy w sobie wszystko. Jest tutaj zarówno horror sezonu drugiego, jak i pierwszosezonowa zabawa i przygoda. Co więcej, bracia Duffer stali się jeszcze lepsi w pisaniu tej historii, jak i my staliśmy się lepszymi aktorami. "

Wielu fanów Willa Byersa martwiło się, czy ich ulubieniec zazna w końcu chwili spokoju po wydarzeniach z poprzednich sezonów. Odtwórca jego roli, Noah Schnapp, skomentował tę kwestię w jednym w wywiadów.

"

Gdy ludzie pytają, czy Will dostanie chwilę wytchnienia w tym sezonie odpowiadam: Jasne, w dwóch pierwszych odcinkach. Później już nikt nie ma tego luksusu. "

Foto: materiały prasowe

David Harbour, odtwórca roli szeryfa Hoopera, odniósł się do sezonu jako całości, a zwłaszcza klimatu jakiego możemy się spodziewać.

"

Jest bardziej w stylu Spielberga. Zawsze czułem, że sezon pierwszy wpadał bardziej w klimaty Stephena Kinga, zaś drugi Spielberga. Teraz poszliśmy jeszcze bardziej w tego drugiego. Klimat lat 80. jest jeszcze bardziej odczuwalny. Będzie zabawnie, będzie pięknie i będzie wiele niespodzianek. "

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także "Stranger Things": David Harbour zapowiada nieoczekiwany finał 3. sezonu serialu

"Stranger Things 3" - kiedy premiera na Netflix?

Serial trafi na Netflix już 4 lipca 2019 roku. Tradycyjnie od razu będą dostępne wszystkie odcinki produkcji. Oprócz nowych postaci zobaczymy oczywiście dobrze znane twarze. Do serialu powrócili Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Cara Buono, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Dacre Montgomery oraz Sadie Sink.

Zobacz też: Teorie dotyczące fabuły „Stranger Things” na podstawie tytułów odcinków 3. sezonu

Tagi: Seriale Stranger Things