02.07.2018 12:59

„Stranger Things”: Noah Schnapp zaspoilerował przyszłość jednej z postaci w 3. sezonie serialu

Aktor wcielający się w postać Willa w „Stranger Things” opowiedział o przykrym losie, jaki spotkał jedną z postaci z pierwszego sezonu serialu.

Will Stranger Things
foto: kadr z serialu "Stranger Things"

Część z Was zapewne zapomniała już, kto jako pierwszy rozpoczął poszukiwania Willa w „Stranger Things”, kiedy ten trafił do odwróconego świata. Najbardziej wierni fani serialu pamiętają jednak, że w pierwszym sezonie pojawiła się postać Chestera – wiernego psiaka należącego do rodziny Byersów. To właśnie on jako pierwszy rzucił się w pościg za chłopakiem i to on zdawał się wyczuwać jego obecność w miejscach, w których – w równoległej rzeczywistości – ukrywał się Will. Później słuch o nim zaginął. Chester nie pojawił się też w 2. sezonie „Stranger Things”. Teraz dalszy ciąg jego losów ujawnił Noah Schnapp, aktor wcielający się w Willa.

Chester Stranger Things

„Stranger Things”: Co stało się z psem Willa?

Noah Schnapp pojawił się na Stranger Con w Chicago, gdzie podczas spotkania z fanami odpowiadał na liczne pytania dotyczące serialu, jednocześnie starając się nie ujawniać szczegółów związanych z nadchodzącymi odcinkami. Niestety, w jednej kwestii nie udało mu się dochować tajemnicy. Zapytany o to, co stało się z Chesterem, psem Byersów, odpowiedział:

"

Myślę, że umarł, prawda? Zresztą, zorientujecie się. W tym sezonie będzie widoczny jego grób. "

Jeśli faktycznie los Chestera został już przypieczętowany, będzie on trzecim pupilem w serialu, który dokonał żywota. Wcześniej tragiczny los spotkał zarówno kota, jak i żółwia Dustina i nawet mały Demogrogon nie przetrwał pod jego opieką. Jak widać, dzieciaki z Hawkins są obdarzone dużym sprytem, odwagą i pomysłowością, ale zdecydowanie nie mają ręki do zwierząt.

„Stranget Things 3” – kiedy premiera?

Oficjalny opis fabuły „Stranger Things 3” nie został jeszcze ujawniony. Podobnie jak jego data premiery. Członkowie ekipy i obsady zdradzili jednak, że serial powróci na Netfliksa w 2019 roku i że czeka nas jeszcze więcej Steve’a, chwila odpoczynku dla Willa oraz wątek skupiony wokół dojrzewania Jedenastki. Do obsady dołączyły też nowe postaci: dziennikarz i burmistrz Hawkins, w których wcielą się Jake Busey i Cary Elwes, oraz dwie nastoletnie bohaterki – Robin grana przez Mayę Thurman-Hawke i ratowniczka na basenie, w którą wcieli się Francesca Reale. Akcja 3. sezonu „Stranger Things” ma toczyć się latem 1985. Obecnie trwają prace na planie produkcji.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix