30.04.2018 10:50

„Stranger Things 3” w pierwszym zakulisowym materiale wideo

Netflix ogłosił rozpoczęcie zdjęć do 3. sezonu „Stranger Things” i zaprezentował krótkie wideo zza kulis produkcji.

bracia Duffer Stranger Things
foto: materiały prasowe Netflix

Serial „Stranger Things” oferujący sentymentalną podróż do lat 80. wraz z grupą bezbłędnych dzieciaków z fikcyjnego Hawkins w stanie Indiana w ciągu 2 lat od premiery stał się takim fenomenem, że nawet rozpoczęcie zdjęć do nowego sezonu świętuje się jak wielkie wydarzenie. Netflix przygotował z tej okazji specjalny materiał wideo, który stanowi bardzo wstępny teaser „Stranger Things 3”, będący jednocześnie pierwszym spojrzeniem na całą obsadę – zebraną, by rozpocząć prace nad nadchodzącymi odcinkami.

„Stranger Things 3” – zakulisowy materiał wideo

Stwierdzenie, że nowe wideo Netfliksa zdradza szczegóły 3. sezonu „Stranger Things” byłoby dużym nadużyciem, niemniej, materiał potwierdza informacje, które ogłaszano do tej pory i bez wątpienia zwiększa apetyt na nowe odcinki.

1,5-minutowy filmik prezentuje obsadę, która zebrała się na czytaniu scenariusza. Możemy mieć pewność, że nie zabraknie żadnego z uwielbianych bohaterów. Wśród krótkich ujęć możemy dostrzec znane sylwetki, zaś na rozstawionych winietkach znalazły się imiona i nazwiska: Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, David Harbour i Winona Ryder. Zaprezentowano również zapowiadanych odtwórców nowych postaci w „Stranger Things” – Cary’ego Elwesa i Jake’a Busey’a oraz Mayę Hawke, którzy w poniższym materiale są określeni mianem „strangers” (nieznajomi). Całość możecie zobaczyć poniżej:

„Stranger Things 3” – kiedy premiera?

Zdjęcia do „Stranger Things 3” rozpoczęły się 20 kwietnia 2018 roku. Praca na planie potrwa zapewne kilka miesięcy, zaś po niej twórców serialu czekają długie tygodnie spędzone w postprodukcji. Dlatego też, choć Netflix nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu, członkowie obsady zapowiedzieli już, że „Stranger Things” powróci dopiero w 2019 roku.

Jak bardzo czekasz na „Stranger Things 3”?

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix