„Stranger Things 3” w pierwszym zakulisowym materiale wideo

Natalia Hluzow
30.04.2018 10:50
„Stranger Things 3” w pierwszym zakulisowym materiale wideo Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix ogłosił rozpoczęcie zdjęć do 3. sezonu „Stranger Things” i zaprezentował krótkie wideo zza kulis produkcji.

Serial „Stranger Things” oferujący sentymentalną podróż do lat 80. wraz z grupą bezbłędnych dzieciaków z fikcyjnego Hawkins w stanie Indiana w ciągu 2 lat od premiery stał się takim fenomenem, że nawet rozpoczęcie zdjęć do nowego sezonu świętuje się jak wielkie wydarzenie. Netflix przygotował z tej okazji specjalny materiał wideo, który stanowi bardzo wstępny teaser „Stranger Things 3”, będący jednocześnie pierwszym spojrzeniem na całą obsadę – zebraną, by rozpocząć prace nad nadchodzącymi odcinkami.

„Stranger Things 3” – zakulisowy materiał wideo

Stwierdzenie, że nowe wideo Netfliksa zdradza szczegóły 3. sezonu „Stranger Things” byłoby dużym nadużyciem, niemniej, materiał potwierdza informacje, które ogłaszano do tej pory i bez wątpienia zwiększa apetyt na nowe odcinki.

1,5-minutowy filmik prezentuje obsadę, która zebrała się na czytaniu scenariusza. Możemy mieć pewność, że nie zabraknie żadnego z uwielbianych bohaterów. Wśród krótkich ujęć możemy dostrzec znane sylwetki, zaś na rozstawionych winietkach znalazły się imiona i nazwiska: Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, David Harbour i Winona Ryder. Zaprezentowano również zapowiadanych odtwórców nowych postaci w „Stranger Things” – Cary’ego Elwesa i Jake’a Busey’a oraz Mayę Hawke, którzy w poniższym materiale są określeni mianem „strangers” (nieznajomi). Całość możecie zobaczyć poniżej:

„Stranger Things 3” – kiedy premiera?

Zdjęcia do „Stranger Things 3” rozpoczęły się 20 kwietnia 2018 roku. Praca na planie potrwa zapewne kilka miesięcy, zaś po niej twórców serialu czekają długie tygodnie spędzone w postprodukcji. Dlatego też, choć Netflix nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu, członkowie obsady zapowiedzieli już, że „Stranger Things” powróci dopiero w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.