„Stranger Things 3”: w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu

Natalia Hluzow
10.07.2018 17:06
„Stranger Things 3”: w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu Fot. materiały prasowe Netflix

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z 3. sezonu „Stranger Things”. Prezentują Millie Bobby Brown i Sadie Sink podczas pracy na planie serialu.

Trwają zdjęcia do 3. sezonu jednego z najsłynniejszych seriali Netfliksa. Grupa przyjaciół z Hawkins już niebawem zmierzy się z nowymi niebezpieczeństwami, jednak pozna też nowych przyjaciół i stanie przed nowymi, codziennymi wyzwaniami, takimi jak na przykład... dojrzewanie. W sieci znalazły się pierwsze zdjęcia z planu „Stranger Things 3”.

„Stranger Things 3”: pierwsze zdjęcia z planu

„Stranger Things 3” zadebiutuje w serwisie Netflix dopiero w 2019 roku, jednak już teraz możemy przyjrzeć się dziewczynom z obsady podczas pracy na planie. Sadie Sink i Millie Bobby Brown, odtwórczynie ról Jedenastki i Max, przechadzają się po fikcyjnym Hawkins, jak gdyby wszystko wróciło do normy. Jedenastka, która nosi już teraz swoje prawdziwe imię Jane i przebywa pod opieką Jima Hoppera jako jego przysposobiona córka, w niczym nie przypomina obdarzonego nadnaturalnymi mocami dziwadła z pierwszego sezonu ani zbuntowanej bohaterki z sezonu drugiego. Na zdjęciach z planu „Stranger Things 3” prezentuje się jak zupełnie zwyczajna nastolatka:

Powyższe obrazy potwierdzają słowa młodej aktorki, która w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała, że w 3. sezonie „Stranger Things”, ważnym wątkiem będzie dojrzewanie Jedenastki. Mimo wszystko mamy jednak przeczucie, że ta szara codzienność obarczona zwykłymi problemami wkrótce zostanie przerwana przez przybyszy z odwróconego świata. 

„Stranger Things 3” - kiedy premiera?

W obsadzie 3. sezonu „Stranger Things” powróci stała ekipa z Hawkins, a więc Mike, Will, Lucas, Dustin, Eleven i Max, nieco starsi Nancy, Steve i Jonathan oraz rodzice i opiekunowie głównych bohaterów z Joyce Byers i Jimem Hopperem na czele. W fikcyjnym miasteczku w stanie Indiania pojawią się też nowe postaci: dziennikarz i burmistrz Hawkins, w których wcielą się Jake Busey i Cary Elwes, oraz dwie nastoletnie bohaterki – Robin grana przez Mayę Thurman-Hawke i ratowniczka na basenie, w którą wcieli się Francesca Reale. Akcja 3. sezonu „Stranger Things” ma toczyć się latem 1985. Premiera została zapowiedziana na 2019 rok.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.