"Stranger Things 3" - zobacz wpadki z planu serialu Netfliksa [WIDEO]
07.11.2019 11:23
"Stranger Things 3" - zobacz wpadki z planu serialu Netfliksa [WIDEO] Fot. Stranger Things/Twitter

Netflix opublikował materiał wideo z planu zdjęciowego do "Stranger Things 3", w którym zawarto najśmieszniejsze wpadki, które przydarzyły się gwiazdom.

Miliony fanów na całym świecie czekają na 4. sezon serialu "Stranger Things". Niecierpliwość na pewno umilą wpadki z planu pochodzące z poprzedniego sezonu hitu Netfliksa.

"Stranger Things 3" - wpadki z planu serialu Netfliksa

Chociaż fabuła trzeciej odsłony przygód dzieciaków z Hawkins była niezwykle mroczna i niejednokrotnie ocierała się o horror, okazuje się, że gwiazdy serialu bawiły się nadzwyczaj dobrze. Na oficjalnym koncie na Twitterze serialu pojawiło się prawie czterominutowe nagranie, przedstawiające najśmieszniejsze pomyłki, oraz żarty i wygłupy gwiazd.

Wideo rozpoczyna się od zabawnej sceny, w której Millie Bobby Brown (Eleven) i Sadie Sink (Max) postanawiają wykorzystać kolory swoich płaszczy przeciwdeszczowych do zaśpiewania piosenki o ketchupie i musztardzie. W dalszej części kompilacji widzimy tradycyjne pomyłki i wpadki aktorów. Szczególną uwagę przykuwa jednak David Harbour (Hopper), który nie potrafi powstrzymać śmiechu, wypowiadając słowo "babcia". Jak widać, gra w serialu to nie tylko ciężka harówka, ale też momenty, w których nie można opanować łez śmiechu.

Przeczytaj także

"Stranger Things 4" - kiedy premiera?

Bohaterom serialu nie jest jednak do śmiechu. W 3. sezonie pojawiło się wiele traumatycznych przeżyć - śmierć Billy'ego, poświecenie się Hoppera, który jest uznawany za martwego oraz rozłąka głównych bohaterów serialu po przeprowadzce Willa i jego rodziny. Jak losy głównych bohaterów ponownie splotą się w 4. sezonie? Co tak naprawdę stało się z Hopperem? Czy miasteczku Hawkins nadal zagrażają przerażające istoty z Drugiej Strony? Przekonamy się dopiero za rok. Nowe odcinki "Stranger Things" trafią na Netflix w listopadzie 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną i dramatem o samobójstwie dziecka

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.