06.07.2020 15:27

"Stranger Things 4": Gwiazda Marvela dołączy do obsady hitu Netfliksa

Według najnowszych informacji do obsady czwartego sezonu "Stranger Things" dołączył znany z "Agentów S.H.I.E.L.D." Joel Stoffer. W kogo się wcieli?

Stranger Things
foto: Netflix/Everett Collection/East News

Fani serialu "Stranger Things" z utęsknieniem czekają na kontynuację, czyli zapowiedziany wiele miesięcy temu czwarty sezon. Do obsady hitu Netfliksa dołączył właśnie nowy aktor - znany z serialu Marvela "Agenci S.H.I.E.L.D." Joel Stoffer. W kogo się wcieli?

"Stranger Things 4" - Joel Stoffer w obsadzie serialu

Trzecia odsłona przygód dzieciaków z Hawkins zakończyła się trzymającym w napięciu cliffhangerem. Czy paczka przyjaciół rozpadnie się na zawsze? W jaki sposób stwory z innego wymiaru tym razem spróbują zaatakować świat? Co dzieje się z Hopperem? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero za jakiś czas.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także "Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu

Ostatnio poznaliśmy jednak odpowiedź na inne pytanie - o nowe twarze w serialu braci Duffer. Jak donosi portal Comicbook.com, jednym z aktorów, który dołączył do obsady, jest Joel Stoffer. Widzowie wcześniej wspomnianego serialu Marvela dobrze kojarzą go z roli Chronicoma imieniem Enoch.

Foto: materiały prasowe ABC/ TV Line
Foto: materiały prasowe ABC/ TV Line
Przeczytaj także Finałowy sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." w pierwszej zapowiedzi. Znamy datę premiery

Stoffer skomentował nowy angaż w rozmowie z Comicbook.com.

"

Dostałem rolę, w "Stranger Things", której jeszcze nie nagraliśmy. Nie oczekuję, że będzie to rola długoterminowa, ale różnie może być. Podpisałem umowę i pojadę na zdjęcia do Georgii, konkretnie do Atlanty, kiedy tylko wszystko znowu ruszy. "

Niestety Stoffer nie zdradził, w kogo się wcieli w nadchodzącym sezonie "Stranger Things", ponieważ nie zdradzono mu tej informacji. Szczegóły swojej postaci pozna dopiero na planie zdjęciowym. Pandemia koronawirusa sprawiła, że zdjęcia do serialu zostały wstrzymane. Zapytany o termin wizyty na planie odpowiedział, że na razie Netflix nie przygotował harmonogramu pracy.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Nowy komiks "Stranger Things" wyjaśni tajemnice 3. sezonu. O czym konkretnie opowie?

Na razie twórcy dostarczyli Stofferowi kwestie dialogowe z jednej sceny. Nie posiada opisu bohatera. Nie jest też w stanie wywnioskować, z kim jego postać prowadzi rozmowę. Okazuje się, że twórcy "Stranger Things" są nadzwyczaj przezorni z obawy przed ewentualnymi spoilerami fabuły czwartego sezonu serialu. Na razie pozostaje nam więc czekać na dalsze informacje dotyczące czwartej odsłony "Stranger Things".

Czekacie na Stranger Things 4?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Hopper niczym Indiana Jones? Poznaliśmy nowe szczegóły 4. sezonu "Stranger Things"

Zobacz też: Zdjęcia z planu "Stranger Things 4" zapowiadają powrót ulubionych postaci

Tagi: Film Seriale Stranger Things Netflix Marvel