"Stranger Things 4": Steve, Dustin, Robin i Max na nowych zdjęciach z serialu Netfliksa

22.10.2020 08:45
"Stranger Things 4": Steve, Dustin, Robin i Max na nowych zdjęciach z serialu Netfliksa Fot. Netflix/Everett Collection/East News

"Stranger Things" to jedna z flagowych produkcji Netfliksa. Niebawem powróci w czwartym sezonie. Obecnie trwają zdjęcia do serialu. Z tego powodu do sieci trafiło kilka fotografii z planu. Nie zabrakło na nich ulubieńców widzów.

Serial "Stranger Things" jest jedną z popularniejszych produkcji platformy Netflix. Fani czekają na czwarty sezon przygód dzieciaków z Hawkins, do którego obecnie trwają zdjęcia. W sieci pojawiły się nowe fotografie z planu zdjęciowego.

"Stranger Things" sezon 4 - Netflix zaprezentował nowe zdjęcia

W trzecim sezonie "Stranger Things" poznaliśmy nie tylko nowe zagrożenia, ale również nowych bohaterów, którzy połączyli siły z dobrze znanymi postaciami z serialu. Okazuje się, że dawne sojusze będą obowiązywać w nadchodzących odcinkach produkcji.

Przeczytaj także

W internecie pojawiło się kilka fotografii z planu zdjęciowego "Stranger Things". Zdjęcia odbywają się obecnie w Atlancie. Widzimy na nich dobrze znane twarze - Steve'a, Dustina, Robin i Max. W tych rolach powrócili oczywiście Joe Keery, Gaten Matarazzo, Maya Hawke i Sadie Sink. Nastoletni bohaterowie opuszczają na nich wypożyczalnię kaset wideo. Poważne miny gwiazd wskazują na to, że protagoniści znowu wplączą się w jakieś tarapaty. Trudno wywnioskować, czy chodzi o kolejne spotkanie z potworem z Drugiej Strony, czy bardziej przyziemne problemy.

Produkcja czwartego sezonu "Stranger Things" rozpoczęła się w lutym 2020 roku. Pandemia koronawirusa miała oczywiście wpływ na powstawanie nowych odcinków serialu i opóźniła prace na planie. Keery w jednym z wywiadów wyszedł jednak z założenia, że przerwa pozytywnie wpłynęła na twórców, którzy mieli więcej czasu na dopracowanie scenariusza.

Przeczytaj także

"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera?

Poprzedni sezon "Stranger Things" pozostawił widzów w niepewności. Część bohaterów po ostatnich wydarzeniach wyprowadziła się z Hawkins. Nie wiadomo też, co się stało z szeryfem Hopperem granym przez Davida Harboura, który prawdopodobnie wylądował w Rosji. Widzowie oczekują więc z niecierpliwością na czwarty sezon, którego fabuła została owiana tajemnicą. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie "Stranger Things" powróci na Netflix. Platforma planuje premierę w roku 2021.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Ocean wyrzucił na brzeg stwora ze "Stranger Things"? Prawda jest o wiele dziwniejsza [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.