4. sezon "Stranger Things" będzie "rewolucyjny"? David Harbour nie kryje zachwytów

22.06.2021 10:13
4. sezon "Stranger Things" będzie "rewolucyjny"? David Harbour nie kryje zachwytów Fot. materiały prasowe/Netflix

David Harbour obiecuje, że 4. sezon "Stranger Things" będzie "większy i lepszy", niż wszystko co do tej pory widzieliśmy. Do tego zdradził szczegóły "zmartwychwstania" jego postaci, Jima Hoppera. 

Stranger Things 4 - nowy sezon będzie "większy i lepszy"

Po "śmierci" Hoppera w finale 3. sezonu - kiedy to policjant zostaje pochłonięty przez ogromną kulę energii, która powstała z powodu zamknięcia portalu do Drugiej Strony - dowiedzieliśmy się w zapowiedzi 4. sezonu, że Hopper żyje, ale jest uwięziony w obozie pracy na Kamczatce. Tam, nieposłuszni więźniowie są pokarmem dla Demogorgona.

Polecamy

David Harbour rozmawiał niedawno z portalem Collider z okazji nadchodzącej premiery "Czarnej Wdowy" (aktor wcieli się w Red Guardiana, sowieckiego odpowiednika Kapitana Ameryki). Gwiazdora zapytano oczywiście o nadchodzące odcinki "Stranger Things" i aktor chętnie opowiedział na temat kolejnych epizodów popularnego serialu:

Będzie większy, to przede wszystkim. Nawet sama kwestia tego, że nie będziemy już tylko w Hawkins. Ten serial jest coraz większy. Przedstawimy sporo nowych rzeczy, ale też przy okazji kończymy niektóre wątki, bo wiemy, że zbliża się koniec serialu, ale o tym za bardzo nie mogę za dużo mówić.

Polecamy

Harbour następnie stwierdził, że to jego "ulubiony sezon", a Hopper przechodzi ogromną zmianę i wcześniej go takiego nie widzieliśmy:

Jak pewnie wiecie, Hopper jest w rosyjskim więzieniu, więc mamy okazję go niejako stworzyć od nowa. Ma szansę na "zmartwychwstanie" i od zawsze planowaliśmy, że przejdzie ewolucję w stylu Gandalfa. Będziemy to dość mocno eksplorowali. Co ciekawe, poznamy wątki z jego życia, o których nam do tej pory tylko wspominano. Oprócz tego przygotowaliśmy też sporo niespodzianek, co powinno być ekscytujące dla wszystkich fanów tej postaci.

Harbour stwierdził, że znajdą się w nowych odcinkach nawiązania do epizodu z 2. sezonu, kiedy to Jedenastka odkryła pudełko ze starymi rzeczami Hoppera. Na nich widniały napisy "Ojciec", "Nowy Jork" i "Wietnam":

Scenariusze są coraz lepsze, a bracia Duffer zaczęli w 1. sezonie od takiej małej intymnej i dobrej historii. I to tak bardzo ewoluowało w kolejnych odcinkach! Tak jak wspomniałem - znowu przekraczamy granice, to będzie wielki, piękny sezon. Nie mogę się doczekać, aż go zobaczycie.

Oprócz Harboura, w nowym sezonie powrócą również Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson oraz Matthew Modine. Niestety, data premiery produkcji jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.