"Stranger Things 4": nowa postać na zdjęciach z planu. Kim jest tajemniczy punkowiec?

26.10.2020 08:49
 "Stranger Things 4": nowa postać na zdjęciach z planu. Kim jest tajemniczy punkowiec? Fot. DANIEL CONSTANTE/Shutterstock

"Stranger Things 4" nadchodzi wielkimi krokami! W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu hitu Netfliksa. Przedstawia nową, tajemniczą postać.

Na nowe odcinki "Stranger Things" czekają miliony fanów na całym świecie. Praca na planie zdjęciowym serialu wre, o czym świadczą nowe zakulisowe fotografie. W czwartym sezonie produkcji zobaczymy nową postać - fana punk rocka.

"Stranger Things" sezon 4 - nowy bohater na planie serialu Netflix

Trzeci sezon hitu Netfliksa zakończył się trzymającym w napięciu cliffhangerem. Główni bohaterowie zostali rozdzieleni, a szeryf Hopper zaginął bez śladu. Widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ale mimo że na nowe odcinki będziemy musieli jeszcze poczekać, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu.

Przeczytaj także

Według śledztwa fanów akcja czwartego sezonu serialu będzie rozgrywać się w roku 1986. Chociaż w Stanach Zjednoczonych był to okres, w którym punk rock zaczynał być w odwrocie, do obsady serialu dołączył aktor, który wcielił się w punkowca. Na razie nie wiadomo, kto się wcieli w nowego bohatera, ani jaką rolę odegra w fabule, ale fani "Stranger Things" są podekscytowani.

Prawdopodobnie nowa postać będzie kinomanem, który odwiedzi wypożyczalnię kaset - nowe miejsce pracy Steve'a (Joe Keery). Ze zdjęć wynika, że punk odegra jakąś rolę w wątku ufryzowanego nastolatka. Niestety na razie nie wiadomo jeszcze jaką. Fani zwrócili uwagę, że nowy bohater wygląda trochę jak Billy Idol. Warto podkreślić, że w 1986 roku jeden z utworów muzyka trafił na soundtrack do filmu "Top Gun".

Przeczytaj także

"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera?

Poprzedni sezon "Stranger Things" pozostawił widzów w niepewności. Fabuła nowych odcinków została jednak owiana tajemnicą. Oprócz Keery'ego do obsady powrócili Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson, Cary Elwes, Jake Busey i Maya Thurman-Hawke. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie czwarty sezon "Stranger Things" trafi na Netflix. Platforma planuje premierę w roku 2021.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Ocean wyrzucił na brzeg stwora ze "Stranger Things"? Prawda jest o wiele dziwniejsza [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.