14.02.2020 16:02

"Stranger Things 4": nowa zapowiedź zdradziła losy Hoppera! Czy Jim żyje?

Netflix podzielił się nową zapowiedzią 4. sezonu "Stranger Things". Materiał odpowiedział w końcu na pytanie, czy Jim Hopper żyje.

Foto: kadr z wideo/ Netflix
Foto: kadr z wideo/ Netflix

Prace nad 4. sezonem "Stranger Things" trwają, tymczasem twórcy postanowili podzielić się z fanami nową zapowiedzią. Światło dzienne ujrzał teaser, na który fani czekali od miesięcy. Wyjawił bowiem, czy Jim Hopper faktycznie zginął.

"Stranger Things" - czy Jim Hopper żyje?

Finał 3. sezonu "Stranger Things" złamał serca wielu fanów. Oprócz śmierci Billy'ego, z życiem pożegnał się również nasz ukochany szeryf, Jim Hopper. A tak nam się przynajmniej wydawało. Scena po napisach rozbudziła bowiem nadzieje, że jeszcze nic straconego, a bohater jakimś cudem przeżył. Twórcy przenieśli nas bowiem do Rosji, gdzie przetrzymywany jest tajemniczy "Amerykanin". Czy to możliwe, że jest nim Hopper? To zdradziła najnowsza zapowiedź.

Foto: kadr z serialu "Stranger Things"/ Netflix
Foto: kadr z serialu "Stranger Things"/ Netflix
Przeczytaj także 4. sezon "Stranger Things" dłuższy od poprzedniego? Zgłębimy też historię jednego z bohaterów

Okazuje się, że Jim Hopper żyje, jest cały i zdrowy. Tak jakby. Na swoje nieszczęście jest przetrzymywany w okrutnych warunkach, w skutej lodem Rosji. Bracia Duffer (twórcy serialu) opublikowali również oficjalny list do fanów, w którym piszą:

"

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko.

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. Tymczasem - módlcie się za Amerykanina.

Pozdrowienia z Rosji,

Bracia Duffer "

Zobacz też: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną i dramatem o samobójstwie dziecka

Opublikowana zapowiedź potwierdziła zatem aż dwie fanowskie teorie. Jim przeżył, a akcja serialu (przynajmniej częściowo) przeniesie się do Rosji (ówczesnego ZSRR). Data premiery 4. sezonu "Stranger Things" nie jest obecnie znana.

Zobacz też: Eleven faktycznie stanie się zła w "Stranger Things 4"? Millie Bobby Brown skomentowała teorię 

Tagi: News Seriale Zwiastuny Stranger Things Netflix