"Stranger Things 4": nowa zapowiedź zdradziła losy Hoppera! Czy Jim żyje?

14.02.2020 16:02
"Stranger Things 4": nowa zapowiedź zdradziła losy Hoppera! Czy Jim żyje? Fot. kadr z wideo/ Netflix

Netflix podzielił się nową zapowiedzią 4. sezonu "Stranger Things". Materiał odpowiedział w końcu na pytanie, czy Jim Hopper żyje.

Prace nad 4. sezonem "Stranger Things" trwają, tymczasem twórcy postanowili podzielić się z fanami nową zapowiedzią. Światło dzienne ujrzał teaser, na który fani czekali od miesięcy. Wyjawił bowiem, czy Jim Hopper faktycznie zginął.

"Stranger Things" - czy Jim Hopper żyje?

Finał 3. sezonu "Stranger Things" złamał serca wielu fanów. Oprócz śmierci Billy'ego, z życiem pożegnał się również nasz ukochany szeryf, Jim Hopper. A tak nam się przynajmniej wydawało. Scena po napisach rozbudziła bowiem nadzieje, że jeszcze nic straconego, a bohater jakimś cudem przeżył. Twórcy przenieśli nas bowiem do Rosji, gdzie przetrzymywany jest tajemniczy "Amerykanin". Czy to możliwe, że jest nim Hopper? To zdradziła najnowsza zapowiedź.

Przeczytaj także

Okazuje się, że Jim Hopper żyje, jest cały i zdrowy. Tak jakby. Na swoje nieszczęście jest przetrzymywany w okrutnych warunkach, w skutej lodem Rosji. Bracia Duffer (twórcy serialu) opublikowali również oficjalny list do fanów, w którym piszą:

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko.

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. Tymczasem - módlcie się za Amerykanina.

Pozdrowienia z Rosji,

Bracia Duffer

Zobacz też: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną i dramatem o samobójstwie dziecka

Opublikowana zapowiedź potwierdziła zatem aż dwie fanowskie teorie. Jim przeżył, a akcja serialu (przynajmniej częściowo) przeniesie się do Rosji (ówczesnego ZSRR). Data premiery 4. sezonu "Stranger Things" nie jest obecnie znana.

Zobacz też: Eleven faktycznie stanie się zła w "Stranger Things 4"? Millie Bobby Brown skomentowała teorię 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.