01.10.2019 08:44

"Stranger Things 4" oficjalnie zapowiedziane. Jest pierwszy teaser

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny teaser potwierdzający powstawanie 4. sezonu "Stranger Things". Jakie przygody czekają na dzieciaki z Hawkins? Zobaczcie wideo.

Stranger Things 4
foto: kadr z wideo "Stranger Things 4 | Official Announcement"/Netflix/Youtube.com

W lipcu 2019 roku Netflix pokazał 3. sezon przebojowego serialu o przyjaciołach z małego miasteczka w stanie Indiana. Mike, Lucas, Dustin i Will przeżyli wiele niesamowitych przygód, a ich relacje uległy sporym zmianom (więcej nie zdradzimy, żeby nie spoilować serialu tym, którzy go jeszcze nie widzieli). Jedno jest pewne - ich życia nie będą już takie same.

Stranger Things 4 - oficjalny teaser

A w jaki sposób konkretnie zmienią się ich życia? Cóż, tego dowiemy się w ciągu następnych kilku miesięcy. Wszystko dlatego, że Netflix oficjalnie potwierdził rozpoczęcie produkcji 4. sezonu "Stranger Things". W sieci pojawił się pierwszy krótki teaser, który nie zdradza nam zbyt wiele informacji, ale potwierdza nam, że niedługo zobaczymy kolejne przygody Nastki i jej nastoletnich przyjaciół. Twórcy zapowiadają także, że "nie jesteśmy już w Hawkins". Co to może oznaczać?

Na razie niestety nie wiemy. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun 4. sezonu "Stranger Things":

"Stranger Things"
"Stranger Things"
Przeczytaj także W chacie Hoppera ze "Stranger Things" powstał escape room

Tak jak wspomnieliśmy - na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących produkcji. Możemy spokojnie założyć, że w 4. sezonie na pewno powróci obsada znana z poprzednich epizodów, a fabularnie (spoilery dotyczące 3. sezonu!) skupimy się prawdopodobnie na fakcie, iż rodzina Byersów wyprowadziła się z Hawkins. Jest jeszcze kwestia tajemniczej "śmierci" Hoppera i jego ewentualnego powrotu do produkcji.

Zagadek jest wiele - kolejną z nich jest data premiery. Chociaż produkcja 4. sezonu oficjalnie ruszyła, to raczej nie powinniśmy się spodziewać premiery przez przynajmniej rok. Kto wie, może tym razem twórcy postanowią pokazać Hawkins w trakcie Świąt Bożego Narodzenia? Wtedy oznaczałoby to, że premiera najprawdopodobniej odbyłaby się na gwiazdkę 2020 roku. To są jednak jedynie spekulacje. 

Zobacz także: Gwiazda "Stranger Things" wyprodukuje film dla Netfliksa. O czym opowie?

Tagi: Zwiastuny Stranger Things Netflix