"Stranger Things 4" - syn Umy Thurman w obsadzie serialu. Wiemy w kogo się wcieli

28.10.2020 11:47
"Stranger Things 4" - syn Umy Thurman w obsadzie serialu. Wiemy w kogo się wcieli Fot. Christopher Oquendo / SplashNews.com/East News

W czwartym sezonie "Stranger Things" poznamy postać graną przez syna Umy Thurman. Jego siostra Maya Hawke od trzeciej części wciela się w Robin Buckley. Czy Levon Thurman-Hawke zagra jej brata?

Trwają zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Stranger Things". Jedną z nowych twarzy w obsadzie produkcji będzie Levon Thurman-Hawke - syn Umy Thurman i brat wcielającej się w Robin Mayi Hawke. Kogo zagra?

"Stranger Things" sezon 4 syn Umy Thurman w obsadzie serialu

Pod koniec października 2020 roku pisaliśmy o nowym bohaterze, który prawdopodobnie odegra ważną rolę w nadchodzących odcinkach hitu Netfliksa. Mowa o postaci młodego punkowca, pojawiającego się w wątku Steve'a granego przez Joego Keery'ego.

Przeczytaj także

Jak podaje serwis Bloody Disgusting, udało się zidentyfikować aktora, który gra fana punk rocka. To Levon Thurman-Hawke - młodszy syn Umy Thurman i Ethana Hawke'a oraz brat Mayi Hawke. Dziennikarzom udało się ustalić tożsamość aktora dzięki przeciekom z planu zdjęciowego nowego sezonu "Stranger Things". Nie wykluczone, że w nadchodzącej produkcji zagra brata Robin, która powróci w nowych odcinkach.

Nowego bohatera zagra Levon Hawke - młodszy brat Mayi Hawke.

Na razie doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone przez twórców serialu ani platformę Netflix, jednak sam zainteresowany udostępnił na swoim Twitterze artykuł serwisu Daily Mail, w którym opisano zaangażowanie młodego aktora do obsady nowego sezonu "Stranger Things".

Thurman-Hawke podziękował za tę informację, co można odebrać jako potwierdzenie udziału w serialu Netfliksa. Według danych z serwisu IMDB syn Umy Thurman nie ma żadnego dorobku aktorskiego, więc rola punkowca będzie jego debiutem. Chłopak ma dopiero 18 lat, ale biorąc pod uwagę historię jego rodziców, przygodę z filmem i tak zaczął stosunkowo późno. Ethan Hawke zadebiutował jako 14-latek, a Uma Thurman w wieku 15 lat.

Przeczytaj także

Młody aktor wcieli się w Eddiego - młodego miłośnika cięższych brzmień, który chociaż wygląda groźnie, ma nerdowskie usposobienie i tak samo, jak buntowniczą muzykę, kocha grać w Dungeons and Dragons. Według ustaleń fanów, akcja czwartego sezonu "Stranger Things" ma się rozgrywać w roku 1986, o czym świadczą plakaty w sklepie z kasetami wideo - nowym miejscu pracy Steve'a. 

Przeczytaj także

"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera?

Poprzedni sezon "Stranger Things" pozostawił widzów w niepewności. Fabuła nowych odcinków została jednak owiana tajemnicą. Oprócz Keery'ego i rodzeństwa Hawke'ów do obsady powrócili Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson, Cary Elwes, i Jake Busey. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie czwarty sezon "Stranger Things" trafi na Netflix. Wciąż trwają bowiem prace nad nowymi odcinkami. Platforma planuje premierę w roku 2021.

Przeczytaj także

Zobacz też: Ocean wyrzucił na brzeg stwora ze "Stranger Things"? Prawda jest o wiele dziwniejsza [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.