01.10.2019 10:42

"Stranger Things" - Hopper pojawił się w teaserze 4. sezonu? Tak twierdzą fani

W sieci zadebiutowała niedawno pierwsza oficjalna zapowiedź 4. sezonu "Stranger Things". Sam materiał nie zdradzał nam zbyt wielu szczegółów, ale fani twierdzą, że znaleźli... Hoppera.

Jim Hopper
foto: kadr z serialu "Stranger Things"/Netflix

Poniedziałek był dobrym rozpoczęciem tygodnia dla fanów "Stranger Things". Wszystko dlatego, że Netflix potwierdził powstanie 4. sezonu i pokazał oficjalną zapowiedź nowych odcinków. Oprócz tego bracia Duffer podpisali niedawno umowę opiewającą na miliony dolarów, dzięki czemu na Netfliksie przez wiele lat będą pojawiały się nowe produkcje od twórców "Stranger Things".

Stranger Things - czy Hopper pojawił się w teaserze 4. sezonu?

Wszystko to bardzo podekscytowało najbardziej oddanych fanów Netfliksa, którzy zaczęli dekodować "ukryte przekazy" w nowej zapowiedzi "Stranger Things". Niektórzy twierdzą, że odnaleźli w krótkim materiale... Jima Hoppera. Jak pewnie wiecie, to Hopper "zginął" w ostatnim odcinku 3. sezonu, dlatego jego rzekoma obecność w nowym materiale jest nieco zaskakująca. 

Steve i Dustin w 2. sezonie Stranger Things
Steve i Dustin w 2. sezonie Stranger Things
Przeczytaj także Steve ze „Stranger Things” przedstawia debiutancki singiel swojego zespołu

Nie mniej, fani twierdzą, że go znaleźli. Zobaczcie sami, czy faktycznie mają rację:

Wy też myślicie, że twórcy "zapowiadają" powrót Jima Hoppera w nadchodzących epizodach "Stranger Things"? Data premiery 4. sezonu superprodukcji Netfliksa pozostaje nieznana.

Zobacz także: "Stranger Things 4" oficjalnie zapowiedziane. Jest pierwszy teaser

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix