25.05.2019 10:38

"Stranger Things" - Netflix pokazał kolejne zdjęcia z 3. sezonu serialu

Portal Entertainment Weekly pokazał ekskluzywnie dwa nowe zdjęcia z nadchodzącego sezonu "Stranger Things", na których widzimy głównych bohaterów. Jak zmieniły się dzieciaki z Hawkins?

Stranger Things 3
foto: kadr z serialu

Do tej pory 3. sezon "Stranger Things" był owiany tajemnicą. Jeśli chodzi o informacje związane z serialem, to wiemy na pewno, że akcja będzie się rozgrywała latem 1985 roku, kiedy to dzieciaki przygotowują się do pójścia do liceum. Drugą niewątpliwą nowością będzie również centrum handlowe, które zostało otwarte w Hawkins. Dowiedzieliśmy się, że w jednej z lodziarni znajdującej się na terenie kompleksu będzie pracował ulubieniec fanów, Steve. 

Stranger Things 3 - nowe zdjęcia z nadchodzącego sezonu

I to właśnie on i Dustin są bohaterami jednego ze zdjęć, którym podzielił się serwis Entertainment Weekly. Widzimy zatem, że ich relacja mentorsko-uczniowska dalej będzie się rozwijała w 3. sezonie "Stranger Things". Z opublikowanej fotografii wynika, że panowie podglądają kogoś w centrum handlowym za pomocą lornetki. Steve ma na sobie strój pracowniczy, więc możemy założyć, że jego szef nie będzie zadowolony z tego, że chłopak w trakcie pracy zajmuje się czymś innym, niż pracą. Zobaczcie zdjęcie:

stranger-things-3-steve-dustin-1172435
Jessica Jones
Jessica Jones
Przeczytaj także Netflix: lista nowości na czerwiec 2019. Wśród nich nowe sezony "Black Mirror" i "Jessiki Jones"

Na drugim zdjęciu możemy natomiast zobaczyć nową pierwszą parę Hawkins, w stanie Indiana. Chodzi oczywiście o Jedenastkę i Mike'a, którzy pod koniec 2. sezonu serialu się pocałowali. Dzieciaki wylegują się na łóżku w pokoju, który wygląda jakby należał do nastolatki. Czy liceum będzie w stanie rozerwać grupę przyjaciół, którą poznaliśmy w dwóch pierwszych sezonach? Takie pytanie zadają twórcy i zapowiadają, że wszystkiego dowiemy się w 3. sezonie "Stranger Things".

stranger-things-3-mike-eleven-1172434

Stranger Things 3 - data premiery serialu

Netflix nie ukrywał daty premiery 3. sezonu "Stranger Things" i jeszcze w 2018 roku zapowiedział, że nowe odcinki produkcji zobaczymy już 4 lipca 2019 roku.

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix