"Stranger Things" - Netflix pokazał kolejne zdjęcia z 3. sezonu serialu

25.05.2019 10:38
Stranger Things 3|undefined Fot. kadr z serialu

Portal Entertainment Weekly pokazał ekskluzywnie dwa nowe zdjęcia z nadchodzącego sezonu "Stranger Things", na których widzimy głównych bohaterów. Jak zmieniły się dzieciaki z Hawkins?

Do tej pory 3. sezon "Stranger Things" był owiany tajemnicą. Jeśli chodzi o informacje związane z serialem, to wiemy na pewno, że akcja będzie się rozgrywała latem 1985 roku, kiedy to dzieciaki przygotowują się do pójścia do liceum. Drugą niewątpliwą nowością będzie również centrum handlowe, które zostało otwarte w Hawkins. Dowiedzieliśmy się, że w jednej z lodziarni znajdującej się na terenie kompleksu będzie pracował ulubieniec fanów, Steve. 

Stranger Things 3 - nowe zdjęcia z nadchodzącego sezonu

I to właśnie on i Dustin są bohaterami jednego ze zdjęć, którym podzielił się serwis Entertainment Weekly. Widzimy zatem, że ich relacja mentorsko-uczniowska dalej będzie się rozwijała w 3. sezonie "Stranger Things". Z opublikowanej fotografii wynika, że panowie podglądają kogoś w centrum handlowym za pomocą lornetki. Steve ma na sobie strój pracowniczy, więc możemy założyć, że jego szef nie będzie zadowolony z tego, że chłopak w trakcie pracy zajmuje się czymś innym, niż pracą. Zobaczcie zdjęcie:

stranger-things-3-steve-dustin-1172435 Fot. foto: materiały prasowe/Entertainment Weekly
Przeczytaj także

Na drugim zdjęciu możemy natomiast zobaczyć nową pierwszą parę Hawkins, w stanie Indiana. Chodzi oczywiście o Jedenastkę i Mike'a, którzy pod koniec 2. sezonu serialu się pocałowali. Dzieciaki wylegują się na łóżku w pokoju, który wygląda jakby należał do nastolatki. Czy liceum będzie w stanie rozerwać grupę przyjaciół, którą poznaliśmy w dwóch pierwszych sezonach? Takie pytanie zadają twórcy i zapowiadają, że wszystkiego dowiemy się w 3. sezonie "Stranger Things".

stranger-things-3-mike-eleven-1172434

Stranger Things 3 - data premiery serialu

Netflix nie ukrywał daty premiery 3. sezonu "Stranger Things" i jeszcze w 2018 roku zapowiedział, że nowe odcinki produkcji zobaczymy już 4 lipca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.