14.08.2019 11:41

"Stranger Things" - aktorzy z serialu odwiedzili Polskę. Zobaczcie nagranie z ich pobytu w Gdańsku

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin odwiedzili Gdańsk i wzięli udział w pierwszym dniu jednego z największych festiwali w naszym kraju, czyli Open'era 2019. W sieci pojawiło się oficjalne wideo z ich wizyty. 

Stranger Things sezon 3
foto: kadr z wideo "Stranger Things 3 World Tour | Gdansk | Episode 4"/youtube.com

Open'er Festival jest jednym z największych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Festiwal nie tylko gości największe gwiazdy światowej muzyki, ale organizuje również wiele atrakcji dla uczestników. Wśród nich od kilku lat znajdziemy m.in. namiot Antyradia, które jest patronem medialnym wydarzenia. W 2019 roku swoją strefę zorganizował również Netflix, który promował 3. sezon "Stranger Things".

Stranger Things - aktorzy odwiedzili Polskę

W związku z tym na festiwalu pojawił się m.in. salon gier inspirowany tym, który mieliśmy okazję zobaczyć w 2. sezonie serialu. Open'era odwiedzili również dwaj aktorzy wcielający się w głównych bohaterów produkcji - Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin. Panowie wzięli udział w sesji Q&A na jednej ze scen festiwalu, a także udzielili wywiadów wielu polskim mediom - wśród nich znalazła się też redakcja Antyradia.pl. 

W sieci pojawiło się nagranie z krótkiego, acz intensywnego tournee Wolfharda i McLaughlina. Zobaczcie vloga podróżniczego z udziałem gwiazd "Stranger Things":

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także Gwiazdy "Stranger Things" o pracy nad serialem i nowym sezonie. "Nasi bohaterowie dorośli" [WYWIAD]

Panowie skosztowali też kilku polskich przekąsek - wśród nich znalazło się mleko w tubce oraz cukierki krówki:

Najnowszy sezon "Stranger Things" zadebiutował na Netfliksie 4 lipca 2019 roku. W planach jest również 4. odsłona produkcji. Data premiery pozostaje jednak nieznana. 

Zobacz także: Jedenastka przejdzie na stronę zła? 

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix