28.05.2019 11:18

"Stranger Things" jako klocki LEGO! Zestaw będzie dostępny w Polsce

"Stranger Things" powraca jako... klocki LEGO. Zestaw będzie można kupić w Polsce. Ile będzie kosztować i od kiedy będzie dostępny? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Stranger Things Lego
fot: kadr z wideo

Kto nie kocha "Stranger Things"? Kto nie bawił się klockami LEGO w dzieciństwie? Teraz będzie można cieszyć się tymi dwoma rzeczami, bo na rynek wchodzi zestaw klocków, który jest inspirowany popularnym serialem Netfliksa. To z pewnością dobra wiadomość dla fanów głośnej serii.

"Stranger Things" LEGO - od kiedy w Polsce?

Popularny zestaw będzie dostępny w Polsce już od 1 czerwca 2019 roku, a zatem może okazać się świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka. W pakiecie będzie 8 charakterystycznych figurek postaci z serialu Netflix, dom Byersów, w których jest salon, jadalnia i pokój Willa i masa innych rzeczy, które kojarzy każdy fan "Stranger Things". Kolekcja klocków LEGO poprzedza premierę 3. sezonu serialu.

Stranger Things 3
Stranger Things 3
Przeczytaj także "Stranger Things" - Netflix pokazał kolejne zdjęcia z 3. sezonu serialu

"Stranger Things" LEGO - cena

Zestaw klocków LEGO "Stranger Things" nie należy do najtańszych. Za tę przyjemność zapłacimy 899,99 złotych. Warto jednak dodać, że na wszystko składają się dwie obrotowe części. Pierwsza z nich jest domem Byersów, który należy do realnego świata, a część przewrócona do góry nogami, do Drugiej Strony.

"Stranger Things" 3. sezon - kiedy premiera?

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" jest zaplanowana na 4 lipca 2019 roku. Wszystkie odcinki od razu trafią na platformę Netflix. Kto z Was nie może się doczekać?

Zobacz także: "Stranger Things" - oskarżenie o plagiat zostało wycofane

Tagi: Stranger Things LEGO Netflix