"Stranger Things" jako klocki LEGO! Zestaw będzie dostępny w Polsce

28.05.2019 11:18
"Stranger Things" jako klocki LEGO! Zestaw będzie dostępny w Polsce Fot. : kadr z wideo

"Stranger Things" powraca jako... klocki LEGO. Zestaw będzie można kupić w Polsce. Ile będzie kosztować i od kiedy będzie dostępny? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Kto nie kocha "Stranger Things"? Kto nie bawił się klockami LEGO w dzieciństwie? Teraz będzie można cieszyć się tymi dwoma rzeczami, bo na rynek wchodzi zestaw klocków, który jest inspirowany popularnym serialem Netfliksa. To z pewnością dobra wiadomość dla fanów głośnej serii.

"Stranger Things" LEGO - od kiedy w Polsce?

Popularny zestaw będzie dostępny w Polsce już od 1 czerwca 2019 roku, a zatem może okazać się świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka. W pakiecie będzie 8 charakterystycznych figurek postaci z serialu Netflix, dom Byersów, w których jest salon, jadalnia i pokój Willa i masa innych rzeczy, które kojarzy każdy fan "Stranger Things". Kolekcja klocków LEGO poprzedza premierę 3. sezonu serialu.

Przeczytaj także

"Stranger Things" LEGO - cena

Zestaw klocków LEGO "Stranger Things" nie należy do najtańszych. Za tę przyjemność zapłacimy 899,99 złotych. Warto jednak dodać, że na wszystko składają się dwie obrotowe części. Pierwsza z nich jest domem Byersów, który należy do realnego świata, a część przewrócona do góry nogami, do Drugiej Strony.

"Stranger Things" 3. sezon - kiedy premiera?

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" jest zaplanowana na 4 lipca 2019 roku. Wszystkie odcinki od razu trafią na platformę Netflix. Kto z Was nie może się doczekać?

Zobacz także: "Stranger Things" - oskarżenie o plagiat zostało wycofane

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.