"Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu

01.07.2020 12:10
"Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu Fot. materiały prasowe Netflix

Co łączy "Stranger Things" i serię o młodym czarodzieju? Finn Wolfhard podzielił się swoimi przemyśleniami.

Finn Wolfhard to jedna z głównych gwiazd serialu "Stranger Things". Młody aktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o dorastaniu na planie i wpływie, jaki grana przez niego postać wywarła na jego życie. Pokusił się również o porównanie serialu Netfliksa do serii o Harrym Potterze.

"Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu 

Finn Wolfhard w "Stranger Things" wciela się w postać Mike'a Wheelera - jednego z głównych bohaterów. Choć nie wiemy jeszcze jak i kiedy zakończy się serial, młody aktor już wie, że jego bohater pozostanie z nim na zawsze. W wywiadzie z magazynem Variety chłopak opowiedział o fenomenie "Stranger Things" i więzi jaka narodziła się między fanami i bohaterami. Całość porównał do serii o młodym czarodzieju, gdzie też mieliśmy okazję patrzeć, jak dzieciaki dorastają na naszych oczach, co w dużej mierze zaważyło na odbiorze produkcji. 

To, co moim zdaniem jest świetne w "Stranger Things" to to, że wywołuje podobny efekt do "Harry'ego Pottera" - gdzie patrzysz, jak bohaterowie i aktorzy dorastają z czasem, na twoich oczach. Moja postać jest już częścią mnie.

[...]

Wiem, że gdy "Stranger Things" dobiegnie końca, nie będzie to tak, jakby nigdy nie miało to miejsca, a Mike nie był wciąż częścią mnie. Wiem, że będę gotowy na pożegnanie, ale będzie to słodko-gorzki finał.

Na obecną chwilę nie wiemy ile sezonów finalnie liczyć będzie "Stranger Things", choć pojawiły się głosy o zakończeniu na 5. serii. Za nami trzy sezony, a 4. jest już w drodze.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.