"Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu

01.07.2020 12:10
"Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu Fot. materiały prasowe Netflix

Co łączy "Stranger Things" i serię o młodym czarodzieju? Finn Wolfhard podzielił się swoimi przemyśleniami.

Finn Wolfhard to jedna z głównych gwiazd serialu "Stranger Things". Młody aktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o dorastaniu na planie i wpływie, jaki grana przez niego postać wywarła na jego życie. Pokusił się również o porównanie serialu Netfliksa do serii o Harrym Potterze.

"Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu 

Finn Wolfhard w "Stranger Things" wciela się w postać Mike'a Wheelera - jednego z głównych bohaterów. Choć nie wiemy jeszcze jak i kiedy zakończy się serial, młody aktor już wie, że jego bohater pozostanie z nim na zawsze. W wywiadzie z magazynem Variety chłopak opowiedział o fenomenie "Stranger Things" i więzi jaka narodziła się między fanami i bohaterami. Całość porównał do serii o młodym czarodzieju, gdzie też mieliśmy okazję patrzeć, jak dzieciaki dorastają na naszych oczach, co w dużej mierze zaważyło na odbiorze produkcji. 

To, co moim zdaniem jest świetne w "Stranger Things" to to, że wywołuje podobny efekt do "Harry'ego Pottera" - gdzie patrzysz, jak bohaterowie i aktorzy dorastają z czasem, na twoich oczach. Moja postać jest już częścią mnie.

[...]

Wiem, że gdy "Stranger Things" dobiegnie końca, nie będzie to tak, jakby nigdy nie miało to miejsca, a Mike nie był wciąż częścią mnie. Wiem, że będę gotowy na pożegnanie, ale będzie to słodko-gorzki finał.

Na obecną chwilę nie wiemy ile sezonów finalnie liczyć będzie "Stranger Things", choć pojawiły się głosy o zakończeniu na 5. serii. Za nami trzy sezony, a 4. jest już w drodze.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.