"Stranger Things" - nowe zdjęcie z planu 4. sezonu. Wznowiono pracę nad serialem!

02.10.2020 10:42
"Stranger Things" - nowe zdjęcie z planu 4. sezonu. Wznowiono pracę nad serialem! Fot. Netflix/Everett Collection/East News

Netflix wznowił prace nad wyczekiwanym 4. sezonem "Stranger Things", chwaląc się z tej okazji nowym zakulisowym zdjęciem z planu produkcji. Zobaczcie je poniżej.

Nareszcie wznowiono zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things". Netflix pochwalił się ruszeniem prac na mediach społecznościowych, dzieląc się fotką z planu, na której widzimy Drugą Stronę (a właściwie wejście do niej, gdzie w 3. sezonie "zginął" Hopper).

Stranger Things - wznowiono zdjęcia do 4. sezonu

Kilka miesięcy temu Netflix podzielił się pierwszym teaserem z 4. sezonu, który zapowiadał powrót Davida Harboura we wspomnianej roli szeryfa Hoppera. Niestety premiera serialu została mocno opóźniona przez pandemię, ale fani i tak powinni być zadowoleni, że zdjęcia do serialu zostały wznowione tak szybko. Miejmy nadzieję, że nie skończy się to epidemią COVID-19 na planie.

Przeczytaj także

Teraz platforma streamingowa postanowiła uczcić powrót na plan (i początek października) zdjęciem z planu. Panie i panowie, prosto z Hawkins - oto Druga Strona:

Niestety, data premiery 4. sezonu "Stranger Things" pozostaje nieznana.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.