28.06.2019 10:23

"Stranger Things" - obsada przypomniała wydarzenia z poprzednich sezonów [WIDEO]

Poprzednie sezony "Stranger Things" spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. To spowodowało, że serial Netfliksa stał się globalnym fenomenem. Niedługo zadebiutuje 3. sezon produkcji i z tej okazji obsada postanowiła przypomnieć fanom, co się działo w pierwszych dwóch seriach.

Stranger Things
foto: kadr z wideo

Drugi sezon "Stranger Things" zadebiutował w 2017 roku, co oznacza, że fani produkcji musieli czekać aż 2 lata na nowy sezon przygód dzieciaków z Hawkins. Jeżeli (tak jak większość osób) nie przypominaliście sobie poprzednich odcinków przed debiutem 3. serii, to z pomocą nadchodzi obsada serialu - Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Gaten Matarazzo i Finn Wolfhard wystąpili w 15-minutowym wideo, przypominającym wydarzenia z dwóch pierwszych sezonów.

Stranger Things - obsada przypomniała wydarzenia z poprzednich epizodów

Przypominamy sobie więc jak dzieciaki poznają Jedenastkę, w jaki sposób Will wydostał się z Drugiej Strony, kim są najważniejsze postaci w "Stranger Things", kim jest Demogorgon... Cóż, nastoletni aktorzy wytłumaczą wam lepiej, co się działo w dwóch pierwszych sezonach. Zapraszamy na seans:

Nowy sezon zabierze nas do czasu wakacji w 1985 roku. Hawkins doczekało się pełnoprawnego centrum handlowego, a dzieciaki powoli wybierają się do liceum. Romansowanie kwitnie i jednocześnie wprowadza nieco zamieszania do grupy nierozłącznych przyjaciół. Muszą powoli dorosnąć, jednocześnie nie "wyrastając" z więzi pomiędzy nimi. Oczywiście ich sielanka i dramaty związane ze sprawami sercowymi będą musiały w końcu zejść na drugi plan - licho nie śpi, a Hawkins jest niemalże magnesem na wszelkiej maści plugastwa.

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także Koniec świata w ostatnim zwiastunie 3. sezonu "Stranger Things"

Na szczęście na nowy sezon "Stranger Things" nie będziemy musieli długo czekać - produkcja pojawi się bowiem na Netfliksie już 4 lipca 2019 roku. 

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix