„Stranger Things” w 2. sezonie pokaże trójkąt miłosny
Robert Skowronski
27.01.2017 12:07
„Stranger Things” w 2. sezonie pokaże trójkąt miłosny Fot. kadr z wideo

Nieoficjalnie na światło dzienne wyszła informacja zdradzająca nam nieco z fabuły 2. sezonu „Stranger Things”. Gotowi na spoiler z ust Davida Harboura?

Wciąż niewiele wiadomo na temat kolejnych odcinków serialu Netflixa, który w 2016 roku oczarował miliony widzów na całym świecie. Co prawda zdradzono, że produkcja będzie jak „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”, a także zapewniono, że w 2. sezonie „Stranger Things” powrócą nieżyjący bohaterowie. Najwięcej mówiącą informacją było wyjawienie nazwisk nowych aktorów, którzy pojawią się w serialu Netflixa.

Swoje trzy grosze podczas Fan2Sea Comic Con dołożył David Harbour, czyli serialowy szef policji Jim Hopper. Aktor zdradził, że możemy się spodziewać wątku trójkąta miłosnego pomiędzy graną przez niego postacią, Joyce (Winona Ryder) i nowym bohaterem granym przez Seana Astina znanego z „Goonies”:

Mamy Seana Astina, który jest... nowym chłopakiem Winony, ku zmartwieniu szefa policji. Wszystko dzieje się po upływie roku, więc istnieje kilka rzeczy, które miały miejsce w przeciągu minionych 12 miesięcy. Will wrócił już do domu i istnieją pewne osoby w mieście, które wiedzą, co się stało, inni nie mają pojęcia. Zobaczymy więc sporo konsekwencji tego, kto co wie.

David Harbour zdradził również inny ważny szczegół:

Pytania i tłumione w Nancy uczucia dotyczące tego, że nikogo nie obchodzi los jej przyjaciółki Barb są bardzo widoczne na początku nowego sezonu.

Na 2. sezon „Stranger Things” złoży się 9 odcinków, których akcja będzie się działa jesienią 1984 roku. Zdjęcia rozpoczęły się w październiku 2016 i potrwają do kwietnia 2017. Mamy się więcej dowiedzieć o „odwróconym świecie”. Twórcy posiadają 30-stronicowy dokument pokazujący, że jest to zawiła sprawa - to skąd pochodził potwór i czy jest ich więcej.

Twórcami wciąż pozostają Shawn Levy, Dan Cohen oraz bracia Duffer. Premiera nowego sezonu nie została bliżej określona wiemy jedynie, że będzie to 2017 rok. Osoby odpowiedzialne za serial zapowiedziały, że mają nadzieję na dostanie jeszcze kilku sezonów.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.