W „Stranger Things 3” pojawi się nowa, kluczowa postać. Kto ją zagra?

Natalia Hluzow
10.05.2018 13:11
W „Stranger Things 3” pojawi się nowa, kluczowa postać. Kto ją zagra? Fot. materiały prasowe Netflix

Trwają zdjęcia do 3. sezonu „Stranger Things”, w którym ponownie zobaczymy znanych i lubianych bohaterów oraz spore grono nowych postaci.

W nowym sezonie „Stranger Things” na młodocianą ekipę z Hawkins w stanie Indiana czekają nie tylko nowe przygody, ale również wiele spotkań z nowymi bohaterami. W obsadzie znalazła się kolejna aktorka, która ma odegrać kluczową rolę w nadchodzących odcinkach serialu.

Nowa postać w „Stranger Things 3”

W „Stranger Things 3” zadebiutuje bohaterka o imieniu Heather. Wcieli się w nią Francesca Reale, znana z innego serialu Netfliksa pt. „Spadajcie hejterzy”.

francesca reale Fot. foto: kadr z wideo

Reale wcieli się w ratowniczkę na basenie w Hawkins, która cieszy się dużą popularnością wśród lokalnej społeczności. Szczegóły dotyczące postaci nie są oczywiście znane, jednak wiadomo, że Heather znajdzie się w centrum nowej mrocznej tajemnicy.

„Stranger Things 3” – nowi bohaterowie

Francesca Reale to kolejna ok. 20-letnia aktorka, która dołączyła do obsady „Stranger Things” w 3. sezonie. Wcześniej ogłaszaliśmy, że jedną z nowych bohaterek będzie Robin grana przez Mayę Thurman-Hawke. Czy oznacza to, że Steve i starsze rodzeństwo nerdów z Hawkins otrzyma tym razem większe pole do popisu niż w poprzednich sezonach? Shawn Levy wspominał w jednym z wywiadów o chwili odpoczynku dla Willa i bardziej rozbudowanej roli Steve'a, więc kto wie…

W 3. odsłonie serialu pojawi się także dwoje nowych dorosłych. Burmistrza zagra Cary Elwes, zaś lokalnego dziennikarza Jake Busley. Oczywiście, powrócą również Millie Bobby Brown w roli Jedenastki, Finn Wolfhard jako Mike, Gaten Matarazzo jako Dustin, Caleb McLaughlin jako Lucas, Noah Schnapp jako Will oraz Winona Ryder jako Joyce, David Harbour jako Jim Hopper, a także Charlie Heaton jako Jonathan, Natalia Dyer jako Nancy i Joe Keery jako Steve.

Zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu 2018 roku. Oficjalna data premiery „Stranger Things 3” nie została jeszcze podana, jednak wiadomo już, że nowe odcinki zadebiutują w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.