22.05.2019 10:26

"Stranger Things" we współpracy z Coca-Colą. Powraca nowa-stara wersja napoju

"Stranger Things" przygotowało dla widzów coś bardzo miłego. Serial rozpoczął współpracę z Coca-Colą, a na rynku pojawi się nowa-stara wersja popularnego napoju.

Coca Cola Stranger Things
fot: kadr z wideo

Premiera najnowszego, trzeciego sezonu "Stranger Things" zbliża się wielkimi krokami. Nie ma co ukrywać, że jest to chyba najbardziej wyczekiwany serial tego roku. Niedawno w sieci pojawił się najnowszy zwiastun głośnej produkcji braci Duffer. Cała akcja teasera rozgrywa się nad basenem, który jest pilnowany przez Billy'ego Hargrove'a (Dacre Montgomery) - starszego brata Max, który ma na pieńku z głównymi bohaterami. Wszystkie kobiety wzdychają do młodzieńca, a zwłaszcza mama Nancy Wheeler...

Nowa-stara Coca-Cola we współpracy ze "Stranger Things" 

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także Nowa zapowiedź "Stranger Things" przypomina, że nadchodzi lato

Dlaczego nowa-stara? New Coke to napój, który wszedł na rynek 23 kwietnia 1985 roku i czasowo zastąpił tradycyjny produkt - Coca-Colę. Akcja, która rozgrywa się w serialu pokrywa się z wprowadzeniem na rynek tego napoju. Czym charakteryzowała się New Coke? Nowy model Coli miał być nieco słodszy. Wszystko jednak skończyło się po prawie 80 dniach, bo nowa wersja nie została najlepiej przyjęta przez konsumentów. 

Tym razem Coca-Cola nie powtórzy błędu z przeszłości i wprowadzi New Coke jedynie na chwilę. Wszystko będzie związane z promocją najnowszego sezonu "Stranger Things". Fanom popularnego serialu z pewnością przypadnie do gustu także reklama, która promuje produkt. Spot możecie zobaczyć poniżej:

"Stranger Things" sezon 3 - kiedy premiera na Netflix?

Najnowszy sezon głośnego serialu pojawi się na platformie Netflix już niebawem. Od 4 lipca 2019 roku fani "Stranger Things" będą mogli ponownie spotkać grupę przyjaciół z Hawkins. Co tym razem wydarzy się w miasteczku? Tego dowiemy się już niedługo.

Zobacz także: >>"Stranger Things" - oskarżenie o plagiat zostało wycofane tuż przed rozprawą<<

Karolina Woźniak
Tagi: Duperele Stranger Things