24.07.2020 16:42

"Stranger Things" z halloweenową niespodzianką! Czego dotyczy projekt i kiedy się ukaże?

Tęsknicie za "Stranger Things"? Jeśli tak, to mamy świetne wieści! Twórcy przygotowali niespodziankę dla fanów serialu.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Fani "Stranger Things" muszą wykazać się nie lada cierpliwością. Od premiery poprzedniego sezonu minął już z górą rok, a na kontynuację przyjdzie nam jeszcze poczekać. Twórcy przygotowali jednak niespodziankę, która osłodzi nam czas oczekiwania.

"Stranger Things" z halloweenową niespodzianką

Serial braci Duffer nieodzownie kojarzy się z Halloween. Nic zresztą dziwnego - walka z potworami i specyficzny klimat rodem z kinów grozy lat 80. doskonale wprawiają w nastrój Święta Duchów. Wydawnictwo Dark Horse Comics rozumie to doskonale, dlatego z okazji tegorocznego Halloween czeka nas epizodyczny powrót do Hawkins.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także "Stranger Things" niczym "Harry Potter"? Śmiałe porównanie gwiazdora serialu

21 października 2020 roku ukaże się komiks "Stranger Things Halloween Special One-Shot" autorstwa Michaela Morecii. Za stronę wizualną zeszytu odpowiadają Todor Hristov, Chris O'Halloran oraz Nate Piekos. Akcja rozgrywać się będzie, oczywiście, podczas obchodów Halloween. Dzieciaki z Hawkins będą zbierać cukierki, a przy okazji stawią czoła Pożeraczowi Dzieci - jednej z największych tajemnic miasteczka.

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" mają zostać wznowione 17 września 2020 roku. Obecnie nie podano przewidywanej daty premiery, mówi się jednak, że będzie to przełom 2020 i 2021 roku.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Jak dobrze znasz serial "Stranger Things"? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix