„Stranger Things” z zapowiedzią 2. sezonu i datą premiery

Robert Skowronski
08.02.2017 14:01
„Stranger Things” z zapowiedzią 2. sezonu i datą premiery Fot. kadr z wideo

Spadła na nas garść informacji dotyczących 2. sezonu „Stranger Things”, w tym wideo zapowiedź. Poznaliśmy również datę premiery nowych odcinków, a ta jest szczególna.

Serial Netflixa, który w 2016 roku oczarował miliony widzów, powróci w Halloween 2017. Wcześniej twórcy zapewnili, że w 2. sezonie „Stranger Things” pojawią się nieżyjący bohaterowie. Będą jednak też nowe postacie - wyjawiono nazwiska aktorów, którzy dołączą do serialu Netflixa.

Przy okazji pierwszego sezonu wszystko odbyło się bez większego szumu i rozgłosu. Teraz jest inaczej, a kolejne newsy dotyczące produkcji braci Duffer są nam starannie dawkowane. Z okazji Super Bowl uchylono jednak nieco więcej niż tylko rąbka tajemnicy.

Od powrotu Willa minął rok i mogłoby się wydawać, że wszystko wróciło do normy… ciemność czyha jednak tuż za rogiem, a mieszkańcom Hawkins grozi niebezpieczeństwo. Przekonajcie się o tym oglądając zapowiedź nowych odcinków „Stranger Things”, gdzie pojawiają się zupełnie nowe monstra. W spocie wykorzystano materiał z amerykańskiej reklamy gofrów Eggo z lat 80.

Potwierdzonymi nazwiskami w obsadzie są Sean Astin, Paul Reiser, Brett Gelman, Linnea Berthelsen, Dacre Montgomery, Rob Morgan oraz Sadie Sink. Dołączą oni do powracających Finna Wolfharda, Millie Bobby Brown, Gatena Matarazzo, Caleba McLaughlina, Natalii Dyer, Charliego Heatona, Davida Harboura i Winony Ryder.

Nowy sezon „Stranger Things” będzie składał się z 9 odcinków, których akcja będzie się działa jesienią 1984 roku. Zdjęcia rozpoczęły się w październiku 2016 i potrwają do kwietnia 2017. W nowych epizodach mamy się więcej dowiedzieć o „odwróconym świecie”. Shawn Levy, producent wykonawczy serialu, enigmatycznie zajawiając nadchodzący sezon powiedział, że „Demogorgon został zniszczony, ale zło nie”.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.