"Stranger Things" - zobaczcie zapowiedź 2. części 4. sezonu serialu [WIDEO]

10.06.2022 10:59
"Stranger Things" - zobaczcie zapowiedź 2. części 4. sezonu serialu [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź nowych odcinków 4. sezonu "Stranger Things". Zobaczcie wideo poniżej.

Stranger Things 4 - zobaczcie zapowiedź 2. połowy sezonu

Podczas czwartego dnia Netflix Geeked Week, wirtualnego wydarzenia poświęconego serialom, filmom i grom Netflix, zaprezentowano zapowiedź drugiej części "Stranger Things 4". Ta zapowiada nam kontynuację walki dzieciaków ze złem z Drugiej Strony.

Polecamy

Widzimy wiele efektów specjalnych, scen walki, ale nie dowiadujemy się raczej zbyt dużo na temat fabuły produkcji. Zobaczcie wideo poniżej:

Geeked Week można oglądać przez cały tydzień w serwisach YouTube, Twitter, Twitch, Facebook i TikTok.

W 4. sezonie "Stranger Things", od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. 

Polecamy

Jeśli dzieciaki rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony. Wiemy, że w produkcji jest już 5. sezon produkcji, więc z tym "kresem horrorów z Drugiej Strony" jeszcze musimy się chyba wstrzymać.

Nowe odcinki "Stranger Things" zadebiutują na Netflix już 1 lipca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.