03.04.2018 15:03

„Supernatural” i „Riverdale” powrócą w kolejnych sezonach

„Supernatural” doczeka się 14., a „Riverdale” 3. sezonu. Stacja CW zapowiedziała plany dotyczące swoich seriali. Które produkcje będą kontynuowane?

Jensen Ackles w serialu Supernatural
foto: kadr z serialu Supernatural

Dobre wieści dla wszystkich fanów serialu „Supernatural”. Cieszyć powinni się również widzowie „Riverdale” i produkcji rozgrywających się w świecie znanym jako Arrowverse. Stacja CW postanowiła podzielić się swoimi planami dotyczącymi przyszłości swoich produkcji. W odróżnieniu do konkurencji CW ogłasza tego typu informacje zdecydowanie wcześniej, dzięki czemu fani nie muszą żyć w niepewności, czy za kilka miesięcy znowu zobaczą ulubiony serial. Za jakiś czas zobaczymy 14 serię przygód braciom, walczącym z ciemnymi siłami. Natomiast przygody nastolatków z cichego amerykańskiego miasteczka będą kontynuowane w 3. sezonie serialu.

„Supernatural” i „Riverdale” - jakie seriale powrócą do CW? 

Serwis Deadline rozmawiał z szefem CW Mark Pedowitz. 

"

W związku z poszerzeniem oferty CW do sześciu wieczorów - od niedzieli do piątku w następnym sezonie, z dumą ogłaszamy mnogość seriali, które powrócą w roku 2018-19. Jestem szczególnie szczęśliwy, że będziemy kontynuować naszą pracę z niesamowicie utalentowaną obsadą, producentami i scenarzystami, tworzących seriale, które nasi fani kochają najbardziej.  "

Jakie tytuły oprócz „Supernatural” i „Riverdale” wyselekcjonowano do ramówki na najbliższe miesiące? 

The CW

Odetchnąć z ulgą mogą również miłośnicy komiksów DC i seriali stworzonych na ich podstawie. Stacja zapowiedziała, że kontynuacji doczekają się produkcję z Arrowverse, czyli przede wszystkim „Arrow”, ale również „Flash”, „Supergirl”, nowość, czyli „Black Lightning”, a także „Legends of Tommorow”. Co do tego ostatniego serialu nie było wątpliwości, ponieważ jakiś czas temu zapowiedziano, że zobaczymy w nim Johna Constantine'a.

Jednak nie tylko zagadkami i superbohaterami człowiek żyje. Dla widzów lubujących się w bardziej przyziemnych, ale równie trzymających w napięciu produkcjach, przygotowano kolejne sezony ulubionych seriali. Jednym z nich jest 5. seria „Jane the Virgin”. Powróci też „Crazy Ex-Girlfrien” oraz 2. sezon nowej wersji „Dynastii”. Na razie nie podano konkretnych dat premier, ale będziemy informować Was na bieżąco.  

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Flash Riverdale Arrow Supernatural Legends of Tomorrow